#

Apple’ın 14 Eylül’de canlı etkinlik ile tanıttığı yeni iPad ve yeni iPad mini modelleri tam olarak satışa sunuldu. Son 4 gündür ön satış ile alınabilen yeni iPad modellerinin bugün itibariyle tam olarak satışa sunulduğu açıklandı.

 #

Yeni iPad modelleri hakkındaki tüm detaylar!

10.2 inç ekran büyüklüğü sunan yeni iPad 10 kat daha hızlı veri transferi gerçekleştirebiliyor. A13 Bionic çipli yeni iPadler ile saniyede 3.5 gigabit indirme hızı alabilirsiniz. Kamera ve ses konusunda da iyileştirme yapılan yeni iPadlerde 12 MP ultra geniş açı kamerası ve 122 derece görüş açısı bulunuyor. %40 daha hızlı CPU, 5G hızı %80 daha hızlı GPU, Wi-Fi 6 desteği de yeni iPad modellerinin teknik özellikleri arasında.

Neredeyse bilgisayarlar kadar işlevsel yeni iPad Mini’nin ülkemizdeki satış fiyatı 5799 TL’den başlıyor iken yeni iPad’in satış fiyatı ise 3899 TL’den başlıyor. Bu fiyatların yanı sıra ek olarak eklenebilen Wi-Fi + Cellular, Apple Pencil ve Smart Folio aksesuarlarını da sepetinize eklerseniz iPad Mini’nin başlangıç fiyatı 9147 TL’ye kadar çıkabiliyor. Wi-Fi + Cellular, Apple Pencil ve Smart Keyboard aksesuarlarını yeni iPad için sepetinize eklerseniz yeni iPad’in başlangıç fiyatı ise 7777 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tabii ki ek aksesuarların gönderim süresini uzatabileceğini not ediniz.

Yeni iPad’inizi kişiselleştirmek isterseniz ücretsiz olarak sunulan lazer baskı ile iPad’inizin arka kapağına istediğiniz yazıyı ve sunulan emojileri lazer baskı ile bastırabilirsiniz. Eğer üniversite öğrencisiyseniz çevrimiçi eğitim mağazasından yeni iPad modellerini daha uygun fiyata almanız mümkün.

 #

Yeni iPad’i deneyimleyerek satın alın!

Yeni iPad modellerini deneyimleyerek satın almak isterseniz Apple’ın resmi Zorlu Center ve Akasya AVM mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Apple’ın resmi satış desteği ile yaptığım görüşmede şu anda yeni iPadlerin mağaza stoklarında mevcut olmadığının bilgisini aldım. Siz de satın almak istediğiniz tarihte satış destek üzerinden stok bilgisi sorgulatarak bir alışveriş seansı randevusu oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir