VidTekno-Logo-1.png

Yeni Apple modeli yeşil iPhone 13 Pro incelemesi

iPhone 13 modellerinin çıkış tarihinden bir süre geçmesine rağmen gerçekleştirilen etkinlik ile iPhone 13 Pro'nun yeni rengi tanıtıldı. İşte karşınızda köknar yeşili yeni iPhone 13 Pro.

Yeni Apple modeli yeşil iPhone 13 Pro incelemesi

iPhone 13 modellerinin çıkış tarihinden bir süre geçmesine rağmen gerçekleştirilen etkinlik ile iPhone 13 Pro'nun yeni rengi tanıtıldı. İşte karşınızda köknar yeşili yeni iPhone 13 Pro.

2021 yılının Eylül ayında tanıtılan iPhone 13 Pro modelinden sonra 2022 yılında yeni iPhone SE ve Köknar Yeşili iPhone 13 Pro tanıtıldı. Yeşil iPhone 13 Pro hakkındaki incelemede tüm önemli detaylara ulaşabilirsiniz.

Köknar yeşili iPhone 13 Pro’da değişen sadece renk mi?

Gümüş, altın, grafit, sierra mavisi ve köknar yeşili seçenekleriyle satışa sunulan ve yeni tanıtılan iPhone 13 Pro’da değişen özelliğin sadece yeni renk seçeneği olduğunu belirtelim. 😊 Eskiye göre daha fazla renk seçeneği ile harika telefon iPhone 13 Pro’nun başlangıç fiyatı 24.999 TL! 🚀

iPhone 13 Pro’nun ekranı nasıl?

203 gram ağırlığında olan ve 6.1 inç tam OLED ekran ile sunulan iPhone 13 Pro’nun ekranı 460 ppi yoğunluğuna ve 2532 x 1170 piksel çözünürlüğüne sahip. Ekran tazeleme hızına değinecek olursak 120 Hz’e kadar tazeleme oranına sahip.

Kameralar kocaman! Peki gerçekten iyi mi? 🤩

iPhone 13 Pro modelinin kamerasına gelecek olursak 12 MP kamerası bulunuyor. Telefoto lensi, geniş açı ve ultra geniş açı kamerası olmak üzere üzerinde üç adet kamera bulunduran iPhone 13 Pro’nun telefoto lensi f/2.8, geniş açı lensi f/1.5, ultra geniş açı lensi ise f/1.8 diyafram açıklığına sahip. Ayrıca 3 kat optik yakınlaştırma ve 15 kata kadar dijital zoom özelliği bulunuyor. 📷

Kağıt üstündeki değerleri bir kenara koyacak olursak gündüz fotoğraflarında gerçekten doğru kullanımda profesyonel kamera edasında fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Gece modunda da gündüz çekimlerine göre bir tık kalite farkı olsa da harika işler başarabilirsiniz. iPhone 13 Pro ile etkili fotoğraflar çekmeyi öğrenmek için ücretsiz sunulan Today at Apple etkinliklerine katılmanızı öneririm. Etkinlikler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 🤘

Pili ne kadar dayanıyor? 🔋

3095 mAh batarya kapasitesine sahip iPhone 13 Pro Apple’ın testlerine göre 22 saate kadar video oynatma avantajı sunuyor. Kişisel görüşüm günlük bir kullanıcıysanız batarya size gayet yeterli gelecektir ancak sürekli olarak cihaz üzerinden oyun oynamak gibi yüklü işlemler yapacaksanız tam bir günü yoğun kullanımda çıkartmayabilir.

guest

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ezgi
Ezgi
7 ay önce

iPhone 12m var 13 proya geçmeye değer mi fotoğraf odaklıyım

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin