todayatapple 3 1

Apple’ın yıllardır düzenlediği Today at Apple etkinliklerinde fotoğraftan videoya, müzikten kodlamaya birçok alanda atölyeler bulunuyor ve Apple hayranları ilgi alanları olan atölyeye ücretsiz kayıt yaptırabiliyorlar.

Keyifli zaman geçirebileceğiniz, eğlenerek öğreneceğiniz ve en önemlisi yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz Today at Apple etkinliklerinden iPhone ile Kayıt Teknikleri atölyesine iPhone 13 Pro cihazı ile katıldık.

IMAGE 2022 02 27 13 26 19 jpg webp
Teknoloji Haberleri VidTekno’da

Videoyu keşfedin, iPhone ile Kayıt Teknikleri

Premium cihazları ve kameralarıyla ünlü iPhonelarda aslında bilinmeyen birçok gizli özellik bulunuyor. Bunları ortaya çıkarmak ve sinematik videolar çekebilmeyi öğrenmek için iPhone ile Kayıt Teknikleri isimli atölyeye kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Video çekerken çözünürlüğü nasıl en üst düzeye çıkarabileceğiniz, AE/AF kilidinin hangi senaryolarda nasıl kullanılabileceği, derinlik denetimini ayarlama, kayıt sırasında fotoğraf kaydetme gibi birçok konuyu Today at Apple etkinliğinde keşfedebilirsiniz.

todayatapple1
Today at Apple'da iPhone ile Kayıt Teknikleri atölyesi gerçekleştirildi

Today at Apple etkinliği için etkinlik cihazı teslim alın

Today at Apple etkinlikleri sadece Apple müşterileri için değil, yaratıcılığını ortaya koymak isteyen herkes için oluşturulan atölyelerde yapılıyor. Bu nedenle eğer bir Apple cihaza sahip değilseniz etkinlik sırasında kullanmak üzere eğitmenden bir etkinlik cihazı talep edebilirsiniz.

Çocuklar için hangi etkinlikler var?

Today at Apple etkinlikleri yalnızca yetişkinler için değil kreatif ruhlu çocuklar için de düzenleniyor. Çocuklar için Fotoğraf, Film Çekme Maceraları, Tema Müziği Besteleme, Kendi Emoji’nizi Oluşturun gibi birçok renkli atölyeye çocuğunuz için kayıt yaptırabilirsiniz.

Today at Apple hangi Apple mağazalarında var?

Türkiye içerisindeki aktif 3 mağazada Today at Apple etkinlikleri düzenleniyor ancak sizlere kişisel önerim Apple Bağdat Caddesi’ni seçmeniz olacaktır. Mağaza hakkındaki incelemeyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Mağazaların etkinlik takvimlerine Apple’ın sitesinden erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir