#

Apple’ın uzun zaman sonra Türkiye’de açtığı yeni mağazası Apple Bağdat Caddesi tamamen ziyaretçi odaklı bir mağaza. Çoğunlukla etkinlikler ve iyi bir ziyaretçi deneyimini hedefleyen bu mağazayı dilerseniz bir Today at Apple etkinliği, alışveriş deneyimi veya Genius Bar desteği için ziyaret edebilirsiniz.

Apple Bağdat Caddesi mimarisi nasıl?

Apple Bağdat Caddesi mimarisinde Türkiye’nin güzelliklerine atıfta bulunulmuş. Mağazanın zeminlerinde Aksaray Yaylak’ta bulunan granit zeminlerden, duvarlarında ise traverten kaplamalar ve tavanında ahşap malzeme kullanılmış.

Güneş ışığı ile aydınlatma ve doğanın içinde bir hava vermeyi başaran bu mağaza gerçekten özellikle havanın güzel olduğu dönemlerde zaman geçirmeyi keyifli hale getiriyor. Mağazanın şirin bir bahçesi ve ücretsiz internet kullanım imkanı mevcut.

 #

Apple Bağdat Caddesi genel olarak nasıl?

Alışveriş randevusu oluşturarak veya randevusuz şekilde mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Sizleri gayet güler yüzle karşılayan Apple Danışmanı sorularınızı yanıtlamak için hazır. İki katını ve bahçesini ziyaretçilerine açan Apple Bağdat Caddesi’nin üst katında harika bir alışveriş deneyimi, alt katında ise Genius Bar desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda alt katında yer alan forum alanında etkinliklere katılabilir, diğer ziyaretçiler ile sohbet edebilirsiniz. Mağazanın içinden erişilebilen bahçesinde ise ücretsiz internet deneyimi ile teknoloji dünyasına doğa konsepti ile hazırlanan bahçeden bağlanabilirsiniz.

 #

Apple Bağdat Caddesi’nde alınan sağlık önlemleri neler?

Apple Bağdat Caddesi’nde maske takma zorunluluğu olduğu belirtiliyor. Ayrıca eğer maskeniz hasar görmüşse mağazadan maske temin edebilirsiniz. Temassız ateş ölçümü, sınırlı müşteri sayısı, fiziksel mesafe kuralı, sürekli ve detaylı temizlik de alınan sağlık önlemleri arasında.

 #

Apple Bağdat Caddesi’ne nasıl gidilir?

Caddebostan’da bulunan bu mağazayı Bağdat Caddesi ile Abdulkadir Noyan Sokak’ın kesiştiği yerde bulabilirsiniz. Açık adres olarak vermek gerekirse aşağıdaki adresi yol monitörünüze yazarak bu güzel mağazaya ulaşabilirsiniz.

Bağdat Caddesi, No: 342 Caddebostan Kadıköy/İstanbul

 #

Apple Bağdat Caddesi hangi günlerde saat kaça kadar açık?

Apple Bağdat Caddesi haftanın yedi günü ziyaretçilerine belirli saatlerde hizmet vermek için açık. pazartesiden cumartesiye 10.00 – 20.00 saatleri arasında ; pazar günü ise 12.00 – 20.00 arasında mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Eğer Apple Bağdat Caddesi’nden bir Genius Bar randevusu oluşturmak isterseniz randevu alma konusundaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir