Vancouver'daki Pacific Center Apple Store yenilendi

Baştan sona yeniden tasarlandığı belirtilen Pacific Center Apple Store; iyi alışveriş deneyimi, harika etkinlikler ve uzman desteği için geçtiğimiz günlerde açıldı. Howe ve West Georgia caddelerinin kesiştiği noktada açılan yenilenen Apple Store, önceki halinin iki katına çıkarılmış ve tavandan yere olmak üzere 32 metrelik cam duvara sahip.

Diğer mağazalar ile kıyaslandığında 45 metrelik büyük bir merdiveni olmasıyla dikkat çeken Pacific Center Apple Store’un ikinci katında muhteşem Vancouver silüetini görmeniz mümkün.

Vancouver'daki Pacific Center Apple Store yenilendi

Pacific Center Apple Store’da 240 çalışan bulunuyor

Apple’ın yenilenen mağazasında 36 dil bilen 240 çalışan bulunduğu ve bu mağazanın açılışına özel hafta boyunca Kanadalı yerel sanatçıların Today at Apple etkinliklerine katılacağı açıklandı.

Bahçeden bahsetmek gerekirse, 140’tan fazla tür bitki içeren duvarı ve 10 manolya ağacıyla çevrili Apple Store trafiğin gürültüsünü emerek ziyaretçilerine huzurlu bir alan yaratıyor. Haftanın yedi günü hizmet veren Pacific Center Apple Store’da Today at Apple etkinliği kapsamında bugün İngilizce olarak gerçekleşecek sanat laboratuvarı etkinliği var. Eğer Kanada’daysanız ve yolunuz düşerse gitmenizi öneririm. Keyifli geçeceğinden eminim.

Kaynak: 
https://www.apple.com/newsroom/2022/11/the-new-apple-pacific-centre-opens-in-vancouver/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir