#

Son dönemlerde oldukça popüler olan Air Fryer artık mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden. Az yağlı yemekleri hızlıca yapmanın yanı sıra meyve kurutucu ve ev yoğurdu yapmak için de kullanılabilen Air Fryer ürünlerinden 3.5 litre kapasiteye sahip Xiaomi Mi Smart Air Fryer modelini birlikte inceleyelim.

Yağ oranı düşük hızlı kızartmalar yapmak veya buzluktan çıkardığınız bir ürünün buzunu çözmek için tercih edebileceğiniz Xiaomi Mi Smart Air Fryer ile portakal, limon gibi birçok meyveyi kısa sürede kurutmanız mümkün. 45 derece ortalama 10 dakika gibi bir sürede buzluktan çıkan ürünün buzunu çözebilirsiniz. 200 dereceye kadar ayarlanabilen Xiaomi Mi Smart Air Fryer bir güne kadar çalıştırılabiliyor. Bir güne kadar çalıştırmak için daha düşük sıcaklıklar seçmeniz gerektiğini unutmayın.

 #

Xiaomi Mi Smart Air Fryer’ı Google Asistan ile kontrol edin

Üzerindeki dokunmatik ekranı ile ayarlamalar yapabileceğiniz Air Fryer’ı durdurmak için sepetini çekmeniz yeterli. İster az yağlı kanat yapın ister turta, hepsi çok kısa sürede hazır. Mobil uygulamasındaki çeşitli tariflerin yanı sıra internet üzerindeki tarifleri de Xiaomi Mi Smart Air Fryer ile yapabilirsiniz. Yaratıcılık tamamen sizin elinizde.

Akıllı mutfak ürünlerini sesli komutlarla yönetebildiğiniz Google Asistan ile Air Fryer’ı uzaktan açabilir ve kapatabilirsiniz. Havalandırma delikleriyle soğutma sağlayan Xiaomi Mi Smart Air Fryer‘ın alüminyum kaplama sepetini bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/mi-smart-air-fryer-3.5l/overview

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir