Uygun fiyatli Xiaomi Redmi Watch 3 akilli saat jpg webp

Kare tasarımı, bej ve siyah renk seçenekleriyle kolunuza taktığınızda çok hoş duran akıllı saat Redmi Watch 3 1.75 inç AMOLED ekran kullanıyor. 600 nit parlaklık sunan Xiaomi Redmi Watch 3 güneş altında bile saati gösterebiliyor. Akıcılık konusunda ise fiyatıyla kıyasladığımızda oldukça akıcı bir deneyimle karşılaştığımı söyleyebilirim.

Kutusundan saat, kılavuzlar ve arkasına takılan manyetik şarj kablosu çıkıyor. Saatin kişisel dezavantajları arasında şarj olma şeklini ekleyebilirim. En azından kablosuz şekilde şarj olması daha iyi kullanım sunacaktır.

Değişebilir kordon yapısıyla karşımıza çıkan akıllı saatte akıllı kordon teknolojisi kullanılmış. Bu teknolojiyle halkayı kordondaki deliğe bir kez taktığınızda saati daha sonra kolunuza takmak istediğinizde uygun deliği tekrar tekrar aramanız gerekmiyor. Bu da size ekstra rahatlık sağlıyor.

Bluetooth 5.2 kullanan akıllı saatin mobil uygulaması üzerinden bildirimler, egzersizler gibi çeşitli ayarları yapabiliyorsunuz. Giydiğiniz kıyafet ve taktığınız kordona göre mobil uygulaması üzerinden onlarca saat stilini ayarlamanız mümkün. Kordon hariç 37 gram ağırlığındaki Xiaomi Redmi Watch 3 hafif kullanımıyla spor yaparken rahatsız etmiyor. GPS gibi birçok teknolojisi ve yüzün üstündeki spor moduyla yaptığınız egzersizi izleyebilirsiniz. Yüzme sporları için 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olduğunu belirletelim. Yine de yoğun su altında saati kullanmamanızı öneririm.

Uygun fiyatli Xiaomi Redmi Watch 3 akilli saat jpg webp
Uygun fiyatlı Xiaomi Redmi Watch 3 akıllı saat

Redmi Watch 3 ile saatten arama yapın

Nabız ölçme, kandaki oksijen seviyesi ölçme, kadın sağlığı takibi, uyku takibi, stres ölçme için özel sensör bulunduran Xiaomi Redmi Watch 3‘ün şarjı uzun süre dayanabiliyor. Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlanarak saat üzerinden konuşulabiliyor. Ayrıca 10 kişiye kadar rehber oluşturup saatten arama yapabililiyorsunuz. Eğer acil durum kişilerinizi belirlerseniz sağdaki tuşa üç kere basarsanız belirlediğiniz kişileri arayabiliyorsunuz.

Son olarak akıllı eve sahipseniz cihazlarınızı kontrol etmek için Alexa sesli asistanını kullanabilirsiniz. Sesli asistanın İngilizce dil seçeneğiyle harika çalıştığını söylemeliyim. Parlak ekranlı bir akıllı saat arıyorsanız, bir akıllı bileklikten fazlasını istiyorsanız Xiaomi Redmi Watch 3’ü uygun fiyatı ve performansıyla tercih edebilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/redmi-watch-3/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir