Telefoto lensiyle Huawei P60 Pro incelemesi 2 jpg webp

Üç kameralı telefon Huawei P60 Pro, telefoto lensine verdiği önemle adını duyuruyor. Kalitesi üst seviyede fotoğraflar çekmek ve en değerli anların detaylarını yakalamanızı sağlayan telefoto lensi ışık ve renk dengesini iyi şekilde veriyor. 48 MP f/2.1 diyafram açıklığına sahip telefoto lensinin dışında bir o kadar başarılı 48 MP f/1.4 ana kamerası ve 13 MP f/2.2 geniş açı kamerası telefonun arkasında yer alıyor.

Çektiğiniz fotoğrafların etkileyici detaylarını yakalamanız için lensler üzerinde optik olarak üç buçuk kat yakınlaştırma yer alıyor. Bu yakınlaştırma yazılımsal olarak yüz kata kadar çıkabiliyor. Telefonun sosyal medya paylaşımları için yeterli düzeydeki ön kamerası 13 MP f/2.4 diyafram açıklığına sahip.

Telefoto lensiyle Huawei P60 Pro incelemesi 1 jpg webp
Telefoto lensiyle Huawei P60 Pro incelemesi

Huawei P60 Pro teknik özellikleri neler?

Siyah renk ve inci beyazı açık rengi ile iki farklı renk seçeneğiyle alınabilen Huawei P60 Pro varsayılan olarak 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip. Dilerseniz telefonu alırken 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama özellikli modelini tercih edebilirsiniz.

Su sıçramalarına dayanıklı Huawei P60 Pro IP68 sertifikasına sahip. 6.67 inç ekranı ve 120 Hz tazeleme oranıyla akıcı deneyim sunan telefon 4815 mAh batarya bulunduruyor. Kabloyla 88W hızlı şarjı destekleyen Huawei P60 Pro yeni nesil akıllı telefonlarda gördüğümüz her zaman açık ekran teknolojisini üzerine konumlandırmış.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/phones/p60-pro/specs/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir