Tasimasi kolay fotograf makinesi Fujifilm X S20 jpg webp

Yanınızda taşırken ağırlık hissetmeyeceğiniz ve kaliteli fotoğraf çekimi yapabileceğiniz makine Fuijifilm X-S20 fotoğraf makinesinin kutusundan şarj aparatları, pil, askı ve USB kablosu çıkıyor.

Fujifilm’in X-Processor 5 işlemcisinin kullanıldığı fotoğraf makinesi önceki nesile göre daha uzun batarya kullanımı ve daha hızlı işleme özelliklerini sunuyor. Batarya konusunda rakipleriyle karşılaştırdığımızda kişisel kullanımım için 4K videolar çekerken ortalama seksen dakikalık oranıyla benden geçer not aldığını söyleyebilirim.

X-Processor 5 ile kazandırılan yapay zeka özellikleriyle göz, kuş, araba gibi birçok nesne otomatik olarak algılanabiliyor ve odaklama yapılabiliyor. Fujifilm X-S20 gece çekimi konusunda da başarılı makineler arasında. Otomatik çekim moduyla çekim yapacağınız yer ve kişilere göre ayarlamalar fotoğraf makinesi tarafından yapılıyor ve size sadece ana odaklanmak kalıyor.

Fujifilm X-S20 ile videolu içerikler üretin

Tasimasi kolay fotograf makinesi Fujifilm X S20 jpg webp
Taşıması kolay fotoğraf makinesi Fujifilm X-S20

Daha doğru renkler ve daha kaliteli fotoğraflar için birebir X-Trans CMOS 4 sensör 26.1 MP çözünürlüğe sahip. Bokeh efekti olarak da geçen arka planı bulanık çekerek ana nesneye odaklanma özelliklerinin de bulunduğu Fujifilm X-S20 videolu içerik üreticilerine birçok kolaylık sunuyor.

Fujifilm X-S20 fotoğraf makinesiyle çektiğiniz görüntüleri mobil uygulaması aracılığıyla telefonunuza aktarabileceğiniz gibi 4K 60fps ve 6K 30fps modlarıyla ana kamera veya canlı yayınlar sırasında internet kamerası olarak kullanmanız mümkün.

Fujifilm X-S20‘yi kabloyla bağladığınızda bilgisayarınıza profesyonel fotoğraf makinesi özelliği kazandırıp canlı yayınlarınız sırasında izleyicilerinize kaliteli görüntüler verebilirsiniz. Üzerindeki kulaklık ve HDMI ile RAW çıkışı sayesinde evinizi profesyonel stüdyo ortamına dönüştürebilirsiniz.

Kaynak: 
https://fujifilm-x.com/tr-tr/products/cameras/x-s20/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir