#

ILCE-7M4K modeli, 7M4’ün aksine kutudan objektifiyle çıkıyor. 28-70 milimetre objektifle profesyonel düzeyde portre fotoğrafları çekebileceğiniz gibi fotoğraf makinesiyle uyumlu diğer objektifleri de makineye takarak fotoğraf çekmenin keyfine varabilirsiniz.

Kutu açılışında fotoğraf makinesi gövdesi ve objektifinin yanında objektifi ve makineyi koruyarak uzun ömürlü bir deneyim elde etmek için koruyucu kapaklar, güç aksesuarları, USB bağlantı kablosu, güneş ışığının görüntüyü etkilemesini engellemek için parasoley ve askı aparatlarıyla karşılaşıyoruz.

33 MP çözünürlüklü sensörü ile günlük detaylı fotoğraflar çekebileceğiniz Sony Alpha 7 IV video tarafında 4K videoları 60 fps kaydedebiliyor. İster profesyonel fotoğrafçı ister video editörü olun bu makineyle yeteneklerinizi birleştirebilirsiniz.

Sony Alpha 7 IV ile çektiğiniz görüntüleri hızlıca aktarın

 #

macOS işletim sistemine sahip Apple bilgisayara sahipseniz Apple’ın video düzenleme uygulaması Final Cut Pro ve iMovie ile çalışırken başarılı sonuç veren Sony Alpha 7 IV tip C USB bağlantısıyla bilgisayarınıza bağlayabilir ve saniyede on gigabite varan hızlarla görüntüleri aktarabilirsiniz.

Fotoğraf makinesini telefonunuzla kullanmak isterseniz hızlı kablosuz bağlantısı sayesinde fotoğrafınızın kalitesinden ödün vermeden anılarınızı galerinize aktarabilirsiniz. İster canlı yayın yapın, ister film çekin, isterseniz de unutulmaz anlar kaydedin. Tüm yaratıcılık sizin elinizde.

Hızlı fotoğraf makinesi işlemcisi on bit derinlik özellikleriyle performanslı fotoğraf makinesi Sony Alpha 7 IV’yi kullanarak düşük ışıkta bile başarılı çekim yapabilirsiniz. 5 opsiyonlu sabitlemeyle iyi fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Sony Alpha 7 IV‘nin insan ve kuşların gözlerini anlayabilen AF özelliğiyle akıllı netlemede başarılı olabilirsiniz. Dilerseniz objektif ile manuel olarak netleme yapabilirsiniz. İçinde bulunan çok sayıda çekim ve düzenleme moduyla profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.sony.com.tr/interchangeable-lens-cameras/products/ilce-7m4/feature61

Kaynak: 
https://www.sony.com.tr/interchangeable-lens-cameras/products/ilce-7m4/spec

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir