Samsung Galaxy Watch 3 Saat Stili www.vidtekno.com scaled 2 jpg webp

Samsung’un akıllı saatleri klasik saatlere benzediğinden ve çok işlevli olduğundan büyük ilgi çekiyor. Giyilebilir teknolojilerin başında gelen akıllı saatlerden Samsung markasının Galaxy Watch serisini teknoloji severler yakından takip ediyorlar.

Peki Samsung’un Galaxy Watch serisi akıllı saatleri nasıl güncellenir? Detaylar haberimizde…

Önerilen Yazı: Samsung Galaxy Watch 3 incelemesi, almaya değer mi?

Samsung Galaxy Watch guncelleme vidtekno.com min

Samsung’un akıllı saatleri nasıl güncellenir?

Samsung’un ürettiği akıllı saatlerin yazılım güncellemesini yapmak için saati ilk aldığınızda indirmeniz önerilen Galaxy Wearable uygulamasını açın.

Ardından uygulama ana ekranındayken “Saat Yazılım Güncellemesi” sekmesine ilerleyin. Eğer akıllı saatinize bir yazılım güncellemesi geldiyse bu ekrandan güncelleme sürümü, boyutu ve detayları gibi detayları görüntüleyebilirsiniz.

Yazılım güncellemesini indirmek için “İndir ve Yükle” seçeneğini seçin. Bu seçenek öncelikle yazılım güncellemesini indirecek ardından akıllı saatinize yükleyecektir. Güncellemeleri WiFi bağlantısından yapmanız önerilir. Yazılım güncellemesi sırasında saatiniz yeniden başlatılabilir.

Eğer saatiniz ile telefonunuzun bağlantısı yazılım güncellemesi sırasında kopuyorsa şu işlemleri uygulayın:

Bazı akıllı telefon modellerinde nedeni belirlenemeyen bir durumdan dolayı güncelleme aşamasında saatiniz ile telefonunuzun arasındaki bağlantı kopabiliyor. Bağlantınız koptuğunda ise yazılım güncellemesi başarısız oluyor. Bu sorunu genellikle çözen yöntem güncellemeyi hücresel veri ağı ile yapmak. Eğer bu sorunu yaşıyorsanız telefonunuzun WiFi’sini kapatıp akıllı saatinizin yazılım güncellemesini hücresel veri ağı ile yapabilirsiniz.

Hücresel veri ağını kullanarak yapacağınız işlemlerde operatörünüz ek ücretler yansıtabileceğini not edin. İnternet tarifeniz ve hücresel veri ağı ile ilgili tüm sorularınız için operatör firmanıza danışabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir