#

Siyah renk seçeneğiyle kaliteli kalem hissiyatını veren Samsung Galaxy S Pen Pro 30 mAh bataryaya sahip. Bir kalem için oldukça iyi görünen bu batarya kapasitesi uzun süre yazı yazmanıza yardımcı oluyor. USB C ile şarj edebileceğiniz Samsung Galaxy S Pen Pro çoğu Samsung cihazınızda kullanıma uygun durumda. Telefonunuzda not alırken tabletinizden çiziminizi yapabilmeniz Samsung Galaxy S Pen Pro ile mümkün.

Kullanım kolaylıkları konusunda say say bitmeyen Samsung Galaxy S Pen Pro, telefonunuzdaki görseli tabletinize hızlı paylaşım özelliğiyle aktardığınızda büyük ekranda not almanızı ve işaretlemenizi destekliyor.

Samsung Galaxy S Pen Pro’nun dikkat çekici özellikleri

 #

Toplantı notları, günlük planlama ve dijital çizimleriniz için tercih edebileceğiniz Samsung Galaxy S Pen Pro, Air Actions özelliğiyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kalemin üstüne basarak telefonunuzdan tabletinize bağlantıyı aktarabileceğiniz gibi sadece elinizi hareket ettirerek kontrol edebileceğiniz güzel bir teknolojiyi içinde bulunduruyor.

Kaleminizi bulamıyor ve ofiste unuttuğunuzdan şüpheleniyorsanız Samsung SmartThings uygulaması üzerinden konum takibi yapabilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.samsung.com/tr/mobile-accessories/s-pen-pro-black-ej-p5450sbegww/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir