Rutin işlerinizin arasında kitap okumak istiyor ancak kalın sayfaları kitapları yanınızda taşıyamıyorsanız okuma alışkanlığınızı artıran ve çok keyifli bir elektronik kitap okuyucu olan Kobo Elipsa 2E‘yi tercih edebilirsiniz.

Yaklaşık 390 gram ağırlığındaki Kobo Elipsa 2E Türkçe dahil İngilizce, İspanyolca ve Almanca da dahil olmak üzere birçok dili destekliyor. 10.3 inç renksiz ekrana sahip elektronik kitap okuyucu Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı teknolojilerini içinde barındırıyor. 32 GB dahili depolama alanı ve 2 GHz merkezi işlem birimiyle kitaplarınızı barındırabileceğiniz Kobo Elipsa 2E bazı ülkelerde kablosuz kulaklık aracılığıyla sesli kitap dinlemenizi sağlıyor. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Kobo Elipsa 2E elektronik kitap okuyucu ekolojik dengeyi korumayı amaçlıyor.

Kobo Elipsa 2E ile not alın ve buluta aktarın

Kobo Elipsa 2E’yi kullanırken Stylus 2 kalemiyle kitap üzerine notlar alabilir ve notlarınızı bulut servisine aktarabilirsiniz. Böylece notlarınız gittiğiniz her yerde yanınızda olacak. Direkt kitabın üzerine not yazabileceğiniz gibi dahili not defteri özelliğiyle gününüzü organize edebilirsiniz.

Tablet ekranlarından farklı olarak göz sağlığınızı önemseyen ekran teknolojisiyle karanlıkta bile kitap okuyabilirsiniz. Pil ömrü olarak standart kullanımda bir haftadan daha uzun kullanım sunan Kobo Elipsa 2E sizin okuma dostunuz olacak.

Kaynak: 
https://gl.kobobooks.com/tr/products/kobo-elipsa-2e

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir