Meta Quest Pro, Meta Connect 2022'de tanıtıldı #

Meta Quest Pro ile sanal gerçeklik deneyimlerini ekip arkadaşlarınızla veya diğer VR kullancılarıyla yaşayıp paylaşmanız mümkün. Sensörlerinin yüksek çözünürlü olması ve gelişmiş LCD ekranları sayesinde keskin görseller sunan bu cihaz yassı optik özelliği sunuyor. Kısacası yeni nesil donanımı ile yaratıcılığını ortaya çıkarmak isteyenler için harika bir ürün.

Meta Quest Pro, Meta Connect 2022 #'de tanıtıldı

Meta Quest Pro ile üst düzey sanal gerçeklik deneyimi!

Meta tarafından sunulan Meta Quest Pro gerçekten üst düzey bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. İster iş hayatınızda isterseniz de kişisel hayatınızda üretkenliğinizi arttırmayı amaçlayan yeni ürün sanal gerçeklik dünyasında toplantı düzenlemeniz ve sanal tahta üzerinden konu anlatabildiğinizi düşünebilirsiniz. Ya da duvarınıza tamamen sanal bir tablo asmak ister ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isterseniz bunu Meta Quest Pro ile yapmanız mümkün. Gelişmiş renk paletleri ve özellikleriyle harika sanal tablolar oluşturup VR gözlüğü her taktığınızda bunu görmenin keyfine varabilirsiniz.

Üretkenlik deneyiminizi arttırmak ve sanal gerçeklik deneyimini iyileştirmek için kurulan Meta Quest Store’dan ihtiyaçlarınıza göre uygulamalar indirip VR deneyiminizi arttırabilirsiniz.

Tasarımsal açıdan baktığımızda da mükemmel tasarlanan bu giyilebilir cihazın şu anda yurt dışında satışa sunulduğunu ekleyelim. 1.499 USD fiyatıyla resmi web sitesi ve çevrim içi pazar yerleri üzerinden satın alınabilen bu cihazın henüz Türkiye’ye satışı bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir