#

Klasik saat tasarımını sevenler için harika bir seçenek olan Xiaomi Watch S1 Pro’nun gövdesi paslanmaz çelikten üretiliyor. Her zaman açık ekran teknolojisinin olduğu bu akıllı saat 1.47 inç ekran boyutu sunuyor.

Xiaomi’nin akıllı saatlere özel işletim sistemi MIUI Watch OS‘u kullanarak birçok aktiviteyi takip edebilen Xiaomi Watch S1 Pro 500 mAh bataryasıyla uzun pil ömrü sunabiliyor. Kullanışlı bir kontrol tacı sunan akıllı saatin tacını döndürerek müziğinizin sesini açabilir veya uygulama sayfasında gezebilirsiniz. Çift yönlü kablosuz şarjı destekleyen bir telefona saatinizi temas ettirirseniz saatinizi ihtiyacınız olduğunda şarj etmeniz mümkün.

Saati klasik olarak kullanmak isteyenler için deri kayış seçeneği sunan Xiaomi, sporcular için özel bir kayış seçeneğini de sunuyor. Telefonunuzdaki uygulama ile akıllı saatinizi kolaylıkla eşleştirip telefon aramaları ve mesaj takibini Xiaomi Watch S1 Pro ile gerçekleştirebilirsiniz.

 #

Xiaomi Watch S1 Pro’nun hangi sensörleri var?

Saatin üzerindeki sensörlerle uyku takibi yapabilir, kandaki oksijeni ölçebilir, nabız ve stresinizi raporlayabilirsiniz. Yüzün üstündeki spor modu ile yürüyüş, koşu, fitness ve dağcılık da olmak üzere birçok sporu takip edebilirsiniz. Amazon Alexa sesli asistanı ve NFC ile ödemeyi destekleyen Xiaomi Watch S1 Pro’nun bazı özelliklerinin ülkemizde Türkçe olarak henüz kullanılamadığını not edin.

5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olduğu belirtilen Xiaomi Watch S1 Pro akıllı saati değişen saat stilleri ile ister takım elbise isterseniz de tişört ile takabilirsiniz. Güzel tasarımıyla birçok kıyafet ile uyum sağlayan akıllı saat siyah ve kahverengi renk seçenekleriyle temin edilebiliyor.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/xiaomi-watch-s1-pro/specs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir