Evinizin taze ve temiz hava kaynağı Dyson Purifier Hot hava temizleyici tıpkı bir klima gibi çalışıyor. Yaz mevsiminde odanızdaki havayı temizlerken aynı zamanda serinlik veriyor, kış mevsiminde ise odanızı ısıtıyor. Eğer soğuk ya da sıcak hava almak istemiyorsanız yalnız temizlik için yapılan özel moduyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı ev teknolojileri arasındaki hava temizleyicinin kutusunu açtığımızda cihazın yanı sıra bir adet filtre ve kontrol edebileceğiniz kumanda karşımıza çıkıyor.

Dyson Purifier Hot’un akıllı özelliklerinden bahsetmek gerekirse mobil uygulaması ile hava temizleyici rahatlıkla eşleştirmeniz mümkün. Mobil uygulaması üzerinden odanıza verilen havayı takip edebileceğiniz gibi sesli komutlar ile cihazı kontrol edebiliyorsunuz.

Dyson Purifier Hot ile temiz hava deneyimi

Yalıtım özelliğine sahip hava temizleyicilerden olan Dyson Purifier Hot çok küçük tanecikli kirli parçacıkları bile içine bir kez aldığında tekrar dışarıya vermiyor. Dolayısıyla hava kaliteniz artırılmış oluyor. Cihazın üzerindeki ekran ile hava temizliği durumunu kontrol edebilirsiniz. Bu ekran karanlık mod sayesinde uyuduğunuz saatlerde kararıyor ve karanlıkta rahatsız edici ışık yaymıyor.

Kaynak: 
https://www.dyson.com.tr/dyson-purifier-hot-cool-formaldehyde-beyaz-altin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir