Guclu kablosuz supurge Dyson V15 Detect inceleme jpg webp

Dyson V15 Detect’in kutusunu açtığımızda modern tasarımıyla dikkat çeken kablosuz süpürge bizi karşılıyor. Kablosuz süpürgeyi duvara asabilmeniz için bir adet duvar askısı ve şarj aleti süpürgenin kutusundan çıkıyor. İçinden çıkan geniş ağızlı başlıkla parke veya halıda ince temizlik yapabileceğiniz gibi ışıklı başlıkla çok ince tozları görebilir ve tam süpürme gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk gibi toz tutan yüzeyleri temizleyebilmeniz için küçük başlık da kutu içerisinde sunuluyor. Aracınızı süpürebilmeniz amacıyla kombinasyon adı verilen başlık da ürünle birlikte geliyor. Detay temizlik için ince başlık, boruyu döndürebilen koltuklarınızın altını süpürebileceğiniz parça ve başlık aparatı kutu içerikleri arasında.

Dyson V15 Detect’in pil ömrü ne kadar?

Guclu kablosuz supurge Dyson V15 Detect inceleme jpg webp
Güçlü kablosuz süpürge Dyson V15 Detect inceleme

Tüylü dostlarımızın döktüğü tüyleri temizleyebilen Dyson V15 Detect kablosuz süpürgenin üzerinde yer alan ekran ile temizliğin küçük bir raporunu izleyebilirsiniz. Ortalama bir saatlik pil ömrüyle evinizi süpürebileceğiniz süpürge filtrelemeyi gerçekten iyi şekilde sağlıyor. Ekonomik moduyla çalışma süresini artırabilir, normal mod ile temizliğinize kaldığınız yerden devam edebilir ve güçlü modla daha az çalışma süresiyle daha güçlü temizlik yapabilirsiniz. Yedek süpürge bataryasına sahipseniz tek tuşla batarya değiştirebilir ve pil ömrünü daha da uzatabilirsiniz.

Dyson V15 Detect‘in fırçalarını temizlik sonrasında kolaylıkla yıkamanız ve kablosuz süpürgenin bakımını dert etmenize gerek yok. Parçaların temizliği önerildiği şekilde yapıldığında gerçekten hızlı oluyor.

Kaynak: 
https://www.dyson.com.tr/dyson-v15-detect-absolute

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir