#

Profesyoneller için Asus ProArt Display’in PA32UCX-PK modelinde 32 inç boyutunda 4K HDR ekran karşımıza çıkıyor. 60 Hz ekran tazeleme hızı ve 1200 nit parlaklık sunan monitörde IPS ekran teknolojisi kullanıldığını görüyoruz. IPS ekranın avantajlarıyla gelen Asus ProArt Display’i hangi konumda tutarsanız tutun olabilen maksimum doğrulukla renkleri size göstermeye devam ediyor.

Asus ProArt Display üzerinde iki adet 3W hoparlör, kulaklık girişi, üç adet USB A, ve iki adet Thunderbolt 3 noktasını barındırıyor. sRGB ve Adobe RGB renk alanını destekleyen monitör renkleri en doğru şekilde sunmayı amaçlıyor. Projenizi bir başka ekrana aktardığınızda renklerin bozulmaması için geniş renk spektrumunu destekleyen Asus ProArt Display 10 bit derinliğe sahip.

Asus ProArt Display daha doğru renkler gösteriyor

 #

Arkasında bulunan Mini LED ile aydınlatma sunan Asus ProArt Display siyahları siyah, beyazları da beyaz olarak göstermek için elinden geleni yapıyor. Dolby Vision, HLG ve HDR-10 teknolojisine sahip profesyonel monitör, kendi ayar sayfası üzerinden hızlı ve kolay şekilde kalibre edilebiliyor. Asus ProArt Display‘in kullanıcı modlarıyla iki kaynaktaki içeriği tek ekranda görüntüleyerek daha profesyonel çalışamalar yapabilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.asus.com/tr/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa32ucx-pk/techspec/

Kaynak: 
https://www.asus.com/tr/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa32ucx-pk/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir