eSIM destekli Apple Watch Series 7 cok yakinda satista 3 2

eSIM teknolojisine sahip Apple Watch modelleri dünya çapındaki eSIM destekleyen ülkelerde halihazırda zaten satıştaydı. Türkiye’deki operatörlerin bir kısmının eSIM teknolojisini desteklemesiyle birlikte Apple Türkiye, eSIM teknolojili 7. nesil Apple Watch modellerini Türkiye stoklarında göreceğimizi açıkladı.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular’ın sadece GPS destekli modelden farkı nedir?

eSIM destekli Apple Watch Series 7 cok yakinda satista 2 2
eSIM destekli Apple Watch modelleri çok yakında Türkiye'ye geliyor!

eSIM destekli Apple Watch modellerinin şimdilik sadece 7. nesil Apple Watch modelleri olduğunu biliyoruz. Peki Apple Watch Series 7 GPS modeli ile Apple Watch Series 7 GPS + Cellular modelinin farkı nedir?

Adı üstünde hücresel özelliğini destekleyen eSIM teknolojili 7. nesil Apple Watchlar ile iPhone’unuz yanınızda olmasa bile sanal SIM desteği ile aramalarınızı yanıtlayabilir, bildirimlerinizi takip edebilir ve Apple Music içeriklerini dinleyebilirsiniz. eSIM desteklemeyen bir Apple Watch almanız durumunda yalnızca GPS özelliği ile iPhone’unuza bağlı kaldığınız sürece mesaj gönderebilir, arama yanıtlayabilir ve bildirim alabilirsiniz.

eSIM destekli bir Apple Watch aldığınızda akıllı saatiniz sizi telefon taşıma yükünden kurtarmış oluyor. Bu da spor ve çeşitli aktivitelerde daha fazla performans göstermenize olanak sağlıyor.

eSIM teknolojisinin ülkemizde ve bazı dünya ülkelerinde yeni kullanılmasından dolayı Apple’ın Apple Watch Series 7 GPS + Cellular modeliyle uyumlu operatörleri paylaştığı listeye buradan ulaşabilir ve mevcut operatörünüzü kontrol edebilirsiniz.

Apple Watch GPS + Cellular modelinin ülkemizde 13.399 TL’den başlayan fiyatlara satılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir