#

Birçok saç tipine uygun saç kurutma makinesi Dyson Supersonic saçınızı hızlı şekilde kurutabiliyor. Geleneksel saç kurutma makinelerindeki elektriklenme problemini çözen Dyson, Flyaway ismi verdiği başlığı saçınızı düz ve parlaklık vererek kurutuyor. Flyaway başlığını kullanırken saçınıza baskı uygulamadan yukarıdan aşağı doğru kurutma yapabilirsiniz.

Dyson Supersonic’in diğer başlıkları neler?

 #

Saçınızı kuruturken şekillendirmek istiyorsanız saç şekillendirme başlığıyla kurutma yapabilirsiniz. Bunu hava akımıyla yaptığı ve başlık saç şekillendirmeye uygun olarak tasarlandığı için Dyson Supersonic saç kurutma makinesiyle saçınızın dilediğiniz kısmına şekil verebilirsiniz.

Hassas ve narin saçlara özel başlığıyla daha nazik kurutma sunan Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin difüzör ismi verilen başlığıyla dalgalı saçlar elde edebilirsiniz. Kıvırcık saç yapısına sahipseniz saçınıza hacim verebilen geniş tarak aparatını kullanabilirsiniz.

Güçlü motoru ve metalik görünümüyle kaliteli bir his sunan saç kurutma makinesi verilen ısıyı otomatik olarak kontrol ederek saç sağlığınızı koruyor. Dyson Supersonic’in genel bakımını yapmak için otuz günde bir filtredeki tozları kullanım kılavuzunda önerilen şekilde temizleyebilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-supersonic-hair-dryer/overview

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir