#

Uyumlu Huawei cihazlarda dijital çizim deneyimine ulaşabileceğiniz Huawei M-Pen 2’nin kutusunu açtığımızda uzay grisi kalemin yanı sıra bir tane yedek uç ve belgeler bizi karşılıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip Huawei M-Pen 2 Huawei Mate 40 akıllı telefon ve MatePad Pro tablet cihazlarını destekliyor. Yaklaşık beş dakika içinde şarj olabilen dijital kalemi bir cihaza bağlamak için arkasındaki USB C çıkışını telefonun veya tabletin USB C girişine takmanız yeterli olacaktır. Çıkan uyarıdaki bağlanma butonuna tıkladığınızda Huawei M-Pen 2’nin bağlama işlemi tamamlanıyor.

Huawei M-Pen 2 ile kendinize özel çizim yapın

 #

Huawei M-Pen 2 ile çizdiğiniz bir resmi hep açık ekranı destekleyen telefonunuza ekleyebilirsiniz. Bunu özelleştirmek için sanatsal becerilerinizi ortaya çıkarmanız gerekmiyor, sadece çöp adam da çizebilirsiniz. Hep açık ekranın size özel kılınması en önemlisi.

Dört adet akıllı cihaza bağlanabilen Huawei M-Pen 2 dijital kalemin üzerindeki çok fonksiyonlu tuş ile rutin işlemlerinizi daha hızlı hale getirebilirsiniz. Kalemle ekrana dokunduğunuzda not defterini açabilir ve not almaya başlayabilirsiniz. S harfini çizdiğinizde kaleminizle ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bunun için çok fonksiyonlu tuşa basmanız yeterli.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/accessories/m-pen2/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir