Dokunmatik ekranli Huawei MateBook 16s incelemesi 1 jpg webp

Uzay grisi rengi, 17.8 milimetre gövde kalınlığı ile masanızda çok şık duracak Huawei MateBook 16s 16 GB RAM ve 1 TB SSD depolama seçeneğiyle alınabiliyor. 13. nesil Intel Core i9 işlemcisiyle videolar düzenleyebilir, grafik tasarım programlarını kullanabilir, yazılım amaçlı alabilir ve tabii ki ofis programları ile kullanabilirsiniz. Grafik tasarım için en üst seviye dizüstü bilgisayar olmasa da genel işleriniz için Photoshop gibi programları rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. İyi çalışan dokunmatik ekranıyla da detayları kolayca büyütebilirsiniz. Renkleri doğru şekilde gösteren 16 inç ekranıyla grafik tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

İçerisinde yer alan özel soğutma sistemiyle performanslı çalışan Huawei MateBook 16s kasasının direkt üzerinde bulunan hoparlörler ile kaliteli ses alabilir ve film keyfinize devam edebilirsiniz. Huawei ekosistemini hissedebileceğiniz Super Device teknolojisi bu dizüstü bilgisayarda da bulunuyor. Super Device bulunan telefonunuz ve tabletiniz üzerinden bilgisayarınıza dosya aktarımları yapabilir ve işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Dokunmatik ekranli Huawei MateBook 16s incelemesi 2 jpg webp
Dokunmatik ekranlı Huawei MateBook 16s incelemesi

1080p toplantı kamerasında bulunan yapay zeka teknoloji gözünüzü takip ediyor ve konuşmanızda daha etkili bir izlenim bırakıyor. Aynı zamanda varsayılan olarak arka planınızı bilgisayarınız üzerinden değiştirebiliyorsunuz. Böylelikle uzaktan çalışıyorsanız arkanıza ofis görüntüsü ekleyerek profesyonel bir toplantı gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei MateBook 16s hangi bağlantı noktalarını sunuyor?

Üzerinde iki adet USB A, biri Thunderbolt diğeri şarj destekli iki adet USB C, HDMI ve 3.5 milimetre kulaklık girişi yer alan MateBook 16s aydınlatmalı klavyeye sahip. Güvenlik konusunda ise parmak izi sensörü ile cihanızda oturum açabilirsiniz.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-16s-2023/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir