Doga sporlari icin Huawei Watch Ultimate inceleme jpg webp

Klasik kol saati tasarımıyla teknolojiyi birleştiren Huawei, doğa kullanımına uygun sensörleri ve paslanmaz çelik kasasıyla Watch Ultimate modelini sunuyor. Adından da anlaşıldığı gibi 4.5 kat daha güçlü akıllı saat siyah ve açık mavi renkleriyle alınabiliyor. Keşif Siyahı adı verilen siyah renk seçeneğini tercih etmeniz durumunda alım yaparken siyah kayışın yanı sıra titanyum gri kayışı da sepetinize ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle doğa sporları yaparken kullanıma uygun olan siyah kayışa ek olarak klasik kıyafetler giydiğinizde titanyum gri metal kayışı takabilirsiniz.

Saatin kutusunu açtığımızda Huawei Watch Ultimate akıllı saatle birlikte şarj aleti ve kılavuzlar karşımıza çıkıyor. Tam kullanımda 8 güne kadar şarj sunan Watch Ultimate’i daha optimize kullandığınızda bu süre 14 güne kadar çıkabiliyor. Ayrıca saati ortalama bir saatte şarj edebileceğinizi ekleyeyim.

Huawei Watch Ultimate 100 metreye kadar suya dayanıklı

Doga sporlari icin Huawei Watch Ultimate inceleme jpg webp
Doğa sporları için Huawei Watch Ultimate inceleme

100 metreye kadar suya dayanıklı olduğu belirtilen Huawei Watch Ultimate su sporlarını takip etmek için kullanılabilecek akıllı saatler arasında. Eğer dalış yapıyorsanız özel spor moduyla birçok bilgiyi kaydedebilirsiniz. Serbest dalış, teknik dalış, tüplü dalış gibi seçenekleri seçerek en doğru veriye ulaşabilirsiniz. Saati denizde kullanıyorsanız çıktıktan sonra tatlı bir suda nazikçe temizlemeniz ve kurlamanız gerekiyor. Ayrıca bu tür saatlerde suya dayanıklılık kullanıma bağlı olduğundan bir kalıcılık sunulmadığını ve kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğini unutmayın.

Yüzün üstünde spor özelliğiyle antrenmanınızı kaydedebilirsiniz. Sıkı bir golf oyuncusuysanız vuruşlarınızı izleyerek daha iyi vuruş yapmanız için öneriler sunan golf modunu kullanabilirsiniz. Spor ve sağlık ayrılmaz ikilidir. Huawei Watch Ultimate ile EKG çekebilir, damar sertliğinizi analiz edebilir, kalp atışı ve uyku kalitenizi takip edebilirsiniz.

48.5 milimetre boyutundaki akıllı saati telefonunuzdaki Huawei Health uygulamasına bağlayarak saat üzerinden arama yapabilir ve bildirimlerinizi görebilirsiniz. Eğer sporla ilgileniyor ve akıllı saat arıyorsanız Huawei Watch Ultimate‘i deneyebilirsiniz.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/wearables/watch-ultimate/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir