#

26.2 MP çözünürlüğe sahip fotoğraf makinesi yüksek netlikte fotoğraflar çekebilmenize yardımcı oluyor. Kutusunu açtığımızda fotoğraf makinesinin yaklaşık 765 gram ağırlığındaki gövdesi, şarj cihazı, makine pili, boyun askısı ve bir takım kılavuzlara ulaşıyoruz. DSLR fotoğraf makinelerinden alıştığımız tasarımı ve ilgi çekici özellikleriyle uzun süreli kullanım yapacağınız bir fotoğraf makinesi arıyorsanız Canon EOS 6D Mark II’yi düşünebilirsiniz.

Hareketli fotoğrafları iyi şekilde çekebilmeniz için 45 noktaya sahip odaklama sistemiyle karşımıza çıkan Canon EOS 6D Mark II yüz ile kırk bin arasındaki ISO aralığıyla düşük ışık fotoğraflarını çekebilmenizi sağlıyor.

Canon EOS 6D Mark II ile 4K videolar çekin

 #

Sinematik videolar çekmek isteyen kullanıcıların da seveceği saniyede altmış kare 4K video kaydedebilen Canon EOS 6D Mark II, 3 inç dokunmatik ekrana sahip. Açısı değiştirilebilen LCD ekran ile çektiğiniz fotoğrafları daha kolay görebilir ve yönetebilirsiniz.

Canon EOS 6D Mark II‘yi mobil uygulamasıyla eşleştirerek anlık fotoğraf çekimini yapabilir ve hafıza kartındaki fotoğrafları telefonunuza kalite kaybı yaşamadan indirebilirsiniz. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı teknolojilerinin kullanıldığı DSLR kamera DIGIC 7 işlemcisini kullanarak çektiğiniz fotoğrafları önceki sürümlere kıyasla daha hızlı işleyebiliyor.

Kaynak: 
https://www.canon.com.tr/cameras/eos-6d-mark-ii/specifications/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir