#

Günlük işlerimiz arasında da yoğun çalışma temposunda da vazgeçilmez içeceğimiz olan kahvelerin fiyatları günümüzde bir hayli artmış durumda. İşte kaliteli kahveden vazgeçmeden bedava kahve alabileceğiniz uygulamalar.

Starbucks yıldızlarıyla bedava kahve ikramı

 #

Listemizin ilk sırasında Starbucks yer alıyor. Arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz Starbucks, Türkiye’nin birçok noktasında yer alıyor. Kahve kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti ile öne çıkan Starbucks’ın mobil uygulamasını indirerek bedava kahve ikramı kazanabilirsiniz. Günümüzdeki mevcut kampanyasına göre mobil uygulamayı indirip Starbucks Card’ınıza 75 TL tutarındaki ilk yüklemenizle birlikte 1 adet Tall boy içecek alabilirsiniz. Bu bedava kahve iki yıl boyunca geçerli oluyor. Ayrıca mobil uygulamayla 15 yıldız yani içecek aldıktan sonra 1 adet Tall boy kahve ikramını mağazalardan alabilirsiniz. Kampanyanın detaylarını sürekli takip etmenizde fayda var. Güncel bilgilere markanın resmi web sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Starbucks’ın dönemsel içecekleri ve kampanyalarına mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Starbucks’ın mobil uygulamasına katılmak için bana ait arkadaşını getir davet kodunu kullanabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden veya XFZOI951 arkadaşını getir yıldızlı davet kullanarak mobil uygulamaya kaydolursanız bana 5 yıldız hediye ediliyor. Siz de bahsettiğim gibi minimum 75 TL tutarındaki ilk bakiyenizi yüklediğinizde size 15 yıldız yani bir Tall boy bedava kahve hediye edilmiş oluyor. 100 kişiyle sınırlı arkadaşını getir koduyla kaydolmak için vakit kaybetmeden buradan üyelik oluşturmanızı öneririm.

Frink aboneliği ile sınırsız filtre kahve için

Başta Kahve Dünyası, Coffy, Cinnabon olmak üzere iki yüzün üstünde kahvecide geçerli Frink ile aylık veya yıllık abonelik alarak filtre kahve çeşitleri içmek şartıyla sınırsız bedava kahve alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Frink aylık aboneliği bir kere aldığınızda abone olduğunuz ay içinde soğuk, sıcak, sütlü, sütsüz dilediğiniz boy filtre kahveyi sınırsız içebilirsiniz. Bir saat arayla yenisini alabileceğiniz filtre kahveyi örneğin 13.15 saatinde aldıysanız bir sonraki kahvenizi en erken 14.15 saatinde alabilirsiniz. Dilerseniz kahveciye gitmeden uzaktan sipariş verebilir ve gittiğinizde hazır olan kahvenizi alabilir, dilerseniz kasadan “Hemen Al” seçeneğini kullanarak anlık olarak sipariş verebilirsiniz. Uygulamaya abone olduğunuzda ilk bir gün ücretsiz deneme seçeneği yer aldığından bedava kahve içmeye başlayabilirsiniz. Frink aboneliğinin kişiye özel olduğunu ve yalnızca kendiniz için filtre kahve alabileceğinizi unutmayın.

 #

Günümüzde aylık aboneliği 450 TL civarında olan Frink’e indirimli abonelik için harika bir kampanyadan bahsedelim. Frink kullanan arkadaşınızın koduyla gerçekleştirilen aboneliklerde geçerli 80 TL indirim fırsatını kaçırmayın derim. Böylece yaklaşık 370 TL’ye sınırsız filtre kahve uygulamasına abone olabilir ve bedava kahvenizi alabilirsiniz. Tabii ki mevcut fiyatlandırma, güncel Frink noktaları ve kampanyaları firmanın resmi web sitesi üzerinden kontrol etmenizi öneririm.

Bankanızın kampanyalarını takip edin

Banka uygulamaları özel müşterileri için dönemsel kampanyalar sunabiliyor. Bankanızı arayarak öğrenebileceğiniz bu kampanyalar ile belirli kahvecilerden yapacağınız alışverişlerde indirim elde etmeniz mümkün. 

Sonuç olarak

Popüler kahvecilerin kampanyaları ve bedava kahve alabileceğiniz mobil uygulamalardan bahsettik. Mevcut kampanyalara göre Starbucks mobil uygulamasıyla 15 yıldız kazandığınızda bir Tall boy kahve, Frink ile de abone olduğunuz süre boyunca sınırsız filtre kahve alabileceğinizden bahsettik. Uygulamalara arkadaşını getir davet kodlarını kullanarak abone olmayı unutmayın. Kodlar belirli sayıda olduğundan kaydolmak istediğinizde aktifliğini yitirmiş olabilir. Bu nedenle hızlı davranmanızı öneririm. 

6 Yorum

  1. Merhaba Yasemin,
   Starbucks Rewards Gold üyesi olursanız 15 kahvede bir dilediğiniz boy ikram içeceği seçme hakkınız oluyor. Gold üye olmak için bir yıllık dönem içinde 120 yıldız kazanmanız gerektiğini ve kampanyalar sayesinde kazandığınız yıldızların dahil olmadığını unutmayın.
   Arkadaşını getir kampanyası kodlarının sınırlı sayıda olduğunu ve bu sayı aşıldığında geçerliliğini yitireceğini not edin. Kampanya süresi ve koşulları için firmanın web sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

   Mutlu günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir