#

Özel frekans aralıklarıyla titreşim vererek en iyi fırçalama deneyimini sunmayı amaçlayan Xiaomi T500 akıllı diş fırçasının kutusunu incelediğimizde beyaz renkteki fırça gövdesi, şarj edebileceğiniz stant, bir adet akıllı diş fırçası başlığı, fırça ve güç aksesuarı koruması, üç adet fırçanın altına takılan halkalar ve kılavuzlar çıkıyor. Paslanmaz özel fırçayla diş fırçalama sürecinizin iyi yürütülmesini sağlayan Xiaomi T500 diş fırçası şık bir tasarıma sahip.

Xiaomi T500 akıllı diş fırçasının modları neler?

 #

Fırçanın üzerinde günlük temizlik modu, diş eti hassasiyeti gösteren kişiler için mod ve özel mod olmak üzere 3 adet buton bulunuyor. Özel modu mobil uygulaması üzerinden belirleyip dokunduğunuzda hangi modun çalışması gerektiğini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Mobil uygulama ile eşleştirip daha detaylı öneriler alabileceğiniz Xiaomi T500 fırçalama sırasındaki aktivitelerinizi size raporluyor. Akıllı rehberler sayesinde doğru fırçalama yapabiliyorsunuz. Fırçanın kendi modlarının yanı sıra uygulama sayesinde inatçı lekeler için fırçalama rehberi alabilir ve ek fırçalama süresi ekleyebilirsiniz.

Dişinizi fazla basınç uygulayarak fırçaladığınızda basınç sensörü fırçanın üzerindeki uyarı sensörünü yakıyor ve fırçanın gücü basınç azaltılana kadar düşürülüyor. Bu sayede diş sağlığınız koruyabiliyorsunuz.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/mi-smart-electric-toothbrush-t500/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir