Aktif gurultu engelleyicili Xiaomi FlipBuds Pro jpg webp

Qualcomm QCC5151 ses teknolojisine sahip Xiaomi FlipBuds Pro gürültüyü engelliyor ve müzik ile sizi baş başa bırakıyor. Aktif gürültü engelleyicisinin yanı sıra silikon ucu sayesinde pasif olarak da gürültüyü engelleyen Xiaomi FlipBuds Pro günlük mod, ofis modu ve uçak modu olmak üzere üç ayrı gürültü engelleme seçeneği sunuyor.

Kulaklığın kutusundan Xiaomi FlipBuds Pro, şarj kutusu, USB C kablosu, 3 adet silikon uç ve kılavuzlar çıkıyor.

Xiaomi FlipBuds Pro üç gürültü engelleme modu sunuyor

Günlük mod konuşma sesleri ve trafik gürültüsünü engellerken ofis modu bilgisayar fanı gibi uğultu sesleri engelliyor. Uçak modunda ise kulak basıncı dengeli şekilde korunuyor ve motor sesi büyük oranda engelleniyor. Transparan mod sunan Xiaomi FlipBuds Pro ile çevrenizdeki sesleri kulaklığı çıkarmadan duyabilirsiniz. Kulaklıkların şarjı ise gayet memnun ediyor. 5 dakika şarj ettiğinizde 2 saate kadar kullanılabilen bu kablosuz kulaklıklar 5 ila 7 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Aktif gurultu engelleyicili Xiaomi FlipBuds Pro jpg webp
Aktif gürültü engelleyicili Xiaomi FlipBuds Pro

Kulaklık kontrolcüleri ise oldukça kolay. Çift dokununca bir sonraki müziğe, üç kere art arda dokununca bir önceki müziğe atlayabilirsiniz. Uzunca dokunduğunuzda ise aktif gürültü engelleyiciyi açabilirsiniz. Uygun fiyatlı gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulak içi kulaklık arıyorsanız Xiaomi FlipBuds Pro’yu alabilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/xiaomi-flipbuds-pro/overview

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir