85 inc Samsung Neo QLED 8K televizyon incelemesi 1 jpg webp

Sonsuz ekranıyla etkileyici televizyon Samsung Neo QLED, yüksek çözünürlüklü görüntü gösterebiliyor. Cam gibi tabirinin geçerli olduğu bu televizyon 8K görüntüleri çok net ve iyi şekilde gösteriyor. İnce ekranı ve titanyum siyahı rengindeki kasasıyla dikkatleri çeken televizyonun QN900C modeli 75 ve 85 inç seçenekleriyle sunuluyor.

Kontrast konusunda oldukça başarılı olan Samsung Neo QLED 8K, Quantum Matrix’i kullanıyor. Quantum Matrix’le siyahlar gerçekten siyah, beyazlar ise gerçekten beyaz olarak gösterilebiliyor.

Samsung Neo QLED 8K özellik incelemesi

85 inc Samsung Neo QLED 8K televizyon incelemesi 2 jpg webp
85 inç Samsung Neo QLED 8K televizyon incelemesi

Dolby Atmos ile film izlerken sesi de net olarak alabileceğiniz televizyon ekrana gelebilecek yansımaları maksimum düzeyde önleyerek daha iyi bir deneyim sunuyor. Samsung Neo QLED 8K’nın içerisinde yer alan akıllı televizyon özellikleriyle internete bağlanarak çoğu popüler uygulamadan film ve dizi izleyebiliyorsunuz.

Tizen işletim sisteminin kullanıldığı bu Samsung televizyon 100 Hz ekran tazeleme oranı ile karşımıza çıkıyor. Akıcı ekran deneyimini görebildiğimiz Samsung Neo QLED 8K HDR ve Bluetooth bağlantısını destekliyor. Üzerinde dört HDMI ve üç USB noktası bulunan Samsung Neo QLED 8K yeni nesil tercih edilebilecek televizyon modelleri arasında.

Kaynak: 
https://www.samsung.com/tr/tvs/qled-tv/qn900c-85-inch-neo-qled-8k-smart-tv-qe85qn900ctxtk/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir