#

Gri ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan Huawei FreeBuds 5’in kutusunu açtığımızda bluetooth kulaklık, şarj ve taşıma kutusu, USB-C kablo, kulaklık ucu ve kılavuzlar karşımıza çıkıyor.

Tasarımsal açıdan kulak ergonomisine uygun tasarımı ve şıklığı dikkatimizi çekmeyi başarıyor. Hi-Res ile yüksek çözünürlüklü ses kalitesi olan Huawei FreeBuds 5 üzerinde bulundurduğu yapay zeka ile aktif gürültü engelleme sunuyor.

Huawei FreeBuds 5 müzik dinleme deneyimi nasıl?

 #

Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisini destekleyen kablosuz kulaklıklar kutuyla birlikte kullanıldığında 30 saate kadar kullanım sunabiliyor. Huawei laboratuvarı tarafından sunulan bu veriler elde edilirken yüzde elli ses seviyesinde aktif gürültü engelleme modu kapalı şekilde kullanım yapıldığını belirtelim. Otuz saate kadar kullanım elde etmek için kulaklıkları aralıklarla şarj kutusuna yerleştirmeniz gerekiyor. Huawei FreeBuds 5 ortalama beş dakika şarjla iki saate kadar kullanım sunabiliyor. Kulaklıkları tamamen şarj ettiğinizde ise beş saate kadar kullanabilmeniz mümkün.

Dengeli basları ile müzik dinleme keyfinizi artıran Huawei FreeBuds 5 yürüyüş, koşu gibi antrenmanlarda kullanabilmeniz için IPX4 sertifikasıyla öne çıkıyor. Bu dayanıklılık kullanıma bağlı olarak azalabileceğinden yani kalıcılığı olmadığından sıvı kaynaklı sorunlar garanti kapsamına girmiyor.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/headphones/freebuds5/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir