#

Aksesuarlarıyla başarılı hale gelen Huawei Mate 11, %86 ekran çerçeve oranına sahip. Böylelikle tableti kullanırken gördüğünüz kısmın %86 gibi oranını ekran, geriye kalan %14’lük kısmını çerçeve kaplıyor. 11 inç ekran boyutu ve 120 Hz ekran tazeleme hızıyla ofisinize verimlilik katacak Huawei MatePad 11 Wi-Fi 6 teknolojisini içinde bulunduruyor. Eğer sizin de internetiniz destekliyorsa hızlı internet deneyimine bu tablet ile ulaşabilirsiniz.

 #

Huawei MatePad 11, 7250 mAh bataryaya sahip

Ekranı bölebilen işletim sistemi sayesinde bir tarafta e-postalarınızı okurken diğer tarafta yazı yazabilirsiniz. Bu sayede sekmeler arasındaki karmaşıklığı önleyebiliyorsunuz. 7250 mAh bataryaya sahip Huawei MatePad 11 ile indirdiğiniz bir video on iki saate kadar oynatabilirsiniz. Snapdragon 8 işlemcisiyle ise işlerinize aksatmadan devam edebilirsiniz.

Huawei MatePad 11’in zaten aksesuarlarıyla çok başarılı bir tablet olduğundan bahsetmiştik. Eğer bilgisayar konforuyla kullanmak isterseniz özel Huawei klavyeyi bu tablete bağlayabilir, Huawei M-Pencil akıllı kalemle notlarınızı tablet üzerine alabilirsiniz.

Kaynak: 
https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-11-2023/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir