Redmi Pad inceleme 1 jpg webp

10.61 inç boyutunda büyük ekrana sahip Xiaomi Redmi Pad 90 Hz tazeleme oranı sunuyor. 445 gram ağırlığa sahip bu tablet grafit grisi, nane yeşili, ay ışığı grisi renk seçenekleriyle alınabiliyor.

8000 mAh bataryaya sahip Redmi Pad ile 21 saate kadar video izleyebilirsiniz. 18W hızlı şarj teknolojisi ile tabletinizi daha hızlı şarj edebilirsiniz. 8 MP ultra geniş açılı ön kamerasıyla toplantılara katılabilir ve Xiaomi’nin tabletler için MIUI işletim sistemi sayesinde bölünmüş ekran özelliğini kullanabilirsiniz. 8 MP arka kamerası ile belgelerinizi 128 GB depolama alanında saklayabilirsiniz.

Redmi Pad inceleme 2 jpg webp
10 inç ekranlı Xiaomi Redmi Pad tablet incelemesi

Xiaomi Redmi Pad teknik özellikleri

4 veya 6 GB RAM seçeneği ve MediaTek Helio G99 işlemcisiyle karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Pad’in üzerinde Dolby Atmos destekli dört adet hoparlör bulunuyor. Bluetooth 5.3 bağlantı teknolojisini sunan Xiaomi Redmi Pad’in kutusundan adaptör, USB C kablosu, sd kart iğnesi ve kılavuzlar çıkıyor.

Akıcı bir ekran ve daha iyi performans arıyorsanız benim önerim Xiaomi Pad 5 gibi daha üst seviye modelleri incelemeniz olacaktır. Yine de uygun fiyatlı tablet modelleri arasından gerek tasarımı gerek sunulan özellikleri olsun Xiaomi Redmi Pad’i alabilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.mi.com/tr/product/redmi-pad/specs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir