Kullanıcılarını memnun bırakan, premium hissiyat veren iPhone telefonlar çok yüksek fiyatlara satılıyor. Bir telefon kullanıcısı telefonunu değiştirmek istediğinde ise iPhone telefonlar çok cazip geliyor. Peki yüksek bütçe olmadan bu devirde hangi iPhone telefon tercih edilmeli?

XR’dan aşağısı alınmaz!

Bizim raporlarımıza göre yeni bir iPhone almak için en az 5000 TL’lik bütçe ayrılması gerekmekte. Eğer ana ekran tuşu olan bir telefon istiyorsanız sıfırı 5300 TL olan iPhone SE 2 modelini tercih edebilirsiniz. SE 2 modeli iPhone 11’in teknik özelliklerini taşıyor ve iPhone 8 kasasına bürünüyor. Eğer ana ekran tuşu olmayan tam ekranlı yeni nesil bir iPhone istiyorsanız iPhone XR tercih edebilirsiniz. iPhone XR’ın sıfırı 6500 TL olsa bile sıfır ayarındaki ikinci el telefon satış pazarlarından 4500 TL’ye bulmak mümkün.

Nasıl bir kasa ve tasarım istediğinize bağlı olarak Apple telefon satın alabilirsiniz. Bir telefona en az 5000 TL ayıracak bütçeniz bulunmuyorsa eski nesil iPhone telefonlar yerine güzel bir Android telefon tercih edebilirsiniz.

2 Yorum

    1. Merhaba,
      Eski nesil iPhone yerine yeni nesil bir Android telefon tercih etmeniz performans açısından yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir