Xiaomi’nin İlk Türkiye Mağazası Pazar Günü Açılıyor!

Çin’in elektronik devi Xiaomi, Türkiye’de ilk mağazasını pazar günü açacak!

Çin’in elektronik devi Xiaomi, sadece telefon satmıyor. Tabletler, kameralar, robotlar, wifi adaptörleri, powerbank’ler, televizyonlar ve akıllı saatler gibi birçok elektronik cihazını satışa çıkartıyor.

Xiaomi’nin resmi Türkiye temsilcisi EVOFONE şirketinin resmi temsilcisi olmadığı hakkında iddalar gündeme gelmişti. Artık resmi mağazası açıldığına göre bir pürüz kalmamış gibi gözüküyor.

Peki Nerde, Ne Zaman Açılacak?

Xiaomi Türkiye’nin ilk mağazası İstanbul’da Vadi İstanbul AVM’nin içerisinde, 16 Eylül Pazar – Saat 12:00’da açılacak. Burada Xiaomi’nin resmi Türkiye temsilcisi EVOFONE’dan yetkililer de bulunacak. Biz de açılışına konuk olup sizler için görüntüler almaya çalışacağız. 16 Eylül Pazar günkü haberimizde sizlere bu görüntüleri aktaracağız.

Bir Mağaza Daha Açılıyor!

İstanbul’da yaşamayan okurlarımıza özürle iletmek istiyoruz, Mi Store Türkiye’nin 2. mağazası da İstanbul Bayrampaşa‘da Forum İstanbul AVM’de açılacak. Açılış zamanı şu anda netleşmemiş durumda. Netleşince sizlere ayrıca bir haber yapacağız.

Mi Store’un diğer mağazalarının nerede açılacağı konusunda şu anda herhangi bir netlik bulunmamaktadır. Sizleri 16 Eylül Pazar günü Vadi İstanbul AVM’ye bekliyoruz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir