Xiaomi Mi Note 10 geliyor! İşte tanıtım tarihi

 Xiaomi Mi Note 10 geliyor! İşte tanıtım tarihi

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Haziran ayında markanın ürün geliştirme stratejisine nasıl devam edeceğini açıklamıştı. Her geçen gün büyüyen alt markası Redmi‘nin en uygun fiyatlı çözümleri sunmakla, Mi serisinin ise en son yenilikleri üst seviye donanımlar ile birlikte kullanıcılara sunmakla görevlendirildiğini duyurdu.

Buna ek olarak şirketin bu Mi Note ve Mi Max serilerine yeni modelleri eklemeyi planlamadığını belirtmişti. Ancak, aradan geçen üç dört ay içerisinde Xiaomi’nin planları değişmiş gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Note 10 geliyor! İşte çıkış tarihi

Akıllı telefon sektöründe yakından tanıdığı kaynaklardan birisi olan ve genellikle söyledikleri doğru çıkan Ice Universe, Twitter’da yaptığı paylaşımda Mi Note 10 modelinin Ekim ayının sonunda tanıtılacağını iddia ediyor.

Mi Note serisinin son modeli Mi Note 3’ün piyasaya sürülmesinin üzerinden iki yıldan uzun bir süre geçti. Bu nedenle Xiaomi Mi Note serisinin tekrar hayata geçirilecek olması birçok kişiyi şaşırttı.

Xiaomi Mi 9 ile bu yıla damgasını vurmayı başaran marka son dönemde Redmi rüzgarı ile gündemde. Redmi K20 / K20 Pro veya ülkemizdeki adlarıyla Mi 9T ve Mi 9T Pro rakiplerine kıyasla oldukça uygun fiyatlarıyla yoğun ilgi görüyor.

Kaynak:https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-note-10-geliyor Yazar:Mehmet Ali Ertunç

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın