WhatsApp kullanıcıları için müjdeli haber geldi

 WhatsApp kullanıcıları için müjdeli haber geldi

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, uzun zamandır beklenen özelliğe nihayet kavuşuyor. WhatsApp kullanıcıları için müjdeli haber, WABetaInfo Twitter hesabından geldi.

WhatsApp kullanıcıları için sevindiren haber

WhatsApp kullanıcıları uzun zamandır bekledikleri özelliğe nihayet kavuşuyor. Yeni WhatsApp özelliği sayesinde aynı anda iki farklı cihazdan WhatsApp hesabına giriş yapmak mümkün hale geliyor. Bildiğiniz gibi, WhatsApp’ı bir cihazda kullandığınızda diğer bir cihazdan çıkış yapmış olmanız gerekiyordu. Yalnızca, WhatsApp Web üzerinden giriş yapıldıysa, uygulamayı hem telefondan hem de bilgisayardan kullanmak mümkündü. Yeni güncellemeyle birlikte bu kapsam genişliyor.

WABetaInfo, yaptığı bir paylaşımla, WhasApp’ın üzerinde çalıştığı projenin duyurusunu yapmış oldu. Duyuruya göre bu güncellemenin ardından WhatsApp, iPad üzerinden de kullanılabilecek. Aynı anda, hem telefondan hem de tabletten WhatsApp‘a erişebiliyor olmak tabii ki kullanıcıların hayatını önemli derece kolaylaştıracak.

Geliştirici ekip şimdilik çalışmalarını sürdürüyor ve güncellemenin ne zaman yayınlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak, önceliğin iOS cephesinde olduğunu belirtelim.

İlk olarak WhatsApp iPad uygulaması karşımıza çıkacak. Sonrasında Android dünyası da çoklu kullanım desteğine kavuşacak.

Kaynak:https://shiftdelete.net/whatsapp-kullanicilari-icin-mujdeli-haber-geldi Yazar:Hazal Orta

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın