Uzayda Yaşam Mümkün Mü?

Bizim Yorumumuz

Daha önceki yıllar da uzayda su bulunduğu açıklandı. Bu da uzayda yaşam olabileceğin bir kanıtı. Uzayda yaşarsak havayı nereden bulacağız. Herkesin aklına filmlerden gördüğümüz hava tüpleri geliyor. Konumuzun uzayda yaşamak olduğunu hatırlatalım. Uzaya gitmek değil. Eğer kısa süreli uzaya çıkarsak astronot gibi uzaya çıkıp geri gelinebilir. Uzaya tüplerle gidip orada yaşasak ne kadar tüpün havası yeter. İllaki bir gün hava bitecek. Bu yüzden uzayda yaşam olacağına inanmıyorum.

NASA AÇIKLAMALARI

Biz çok fazla detaya girmeyeceğiz. Birçok kaynak NASA’nın uzayda yaşamı keşfettiğini söylüyor.

Sizce uzayda yaşam var mı? Sizin düşünceleriniz nelerdir?

SORULARIN CEVABINI YORUM OLARAK YAZMAYI UNUTMAYIN! 🙂

Uzayda Yaşam Mümkün Mü?” için 2 yorum yazılmış

  • Nasa nın yaptığı son araştırmalara göre 3 gezegen daha oldugunu keşfetmişler bir tanesinde su bulunduğundan yaşam olabileceğini fakat detaylı araştırma sonucu bildireceklerini söylemişler, bu bağlamda uzayda yaşam olabilir ve orada da canlılar vardır biz insanlar da dünyayı bitirdiğimiz gibi gidip oralarıda mı bitirelim, bence varsa da gidilmesin, insanların rant kavgalarına maruz kalmasın.

  • Bu makale çok kısa ve uzayda yaşam konusu boşlukta değil başka bir gezegende olması ile ilgili.Ayrıca kendi kendine yeten kapalı bir sitem yapabilirsen havada sorun olmaz…

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir