Koronavirüs nedeniyle evden çıkmadığımız bu dönemde neredeyse tüm vaktimiz masa başında geçiyor. Sadece oyun oynayanlar değil, tüm kitleye uygun olan oyuncu koltukları bel ve boyun ağrısı yaşatmadan saatlerce masa başında oturmanızı sağlıyor. Güzel görüntülü, kaliteli ve kullanışlı bir çalışma koltuğu arayanlar için faydalı olacak listemizden kendinize uygun koltuğu seçebilirsiniz.

Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu önerileri

Uygun fiyatlı oyuncu koltukları modellerinden kendinize uygun olan marka ve modeli seçerek en iyi ürüne ulaşmanız için bu rehberi hazırladık. Listedeki koltukların fiyat aralığının 1000-3500 arası olduğunu ve fiyatların sürekli değişiklik gösterebileceğini hatırlatmak isteriz.

Calitte modelleri:

Türkiye’de kurulan yerli bir oyuncu koltuğu üretici olan Calitte, uygun fiyatlı ve kaliteli koltuklar üretmektedir. Harley RR serisi ve Samurai serisinin harika göründüğünü belirtmek isterim. Harley RR serisinden Harley RR Sarı modelini aktif olarak kullandığımı ve memnun kaldığımı eklemek isterim.

xDrive modelleri:

Calitte gibi yerli bir marka olan xDrive güzel oyuncu koltukları üretmekte ve rahat bir kullanımı olduğunu belirtelim. Fırtına ve 15’li serisi görünüş olarak mükemmel gözükmekte olup tamamen kullanıcı odaklıdır.

DXRacer modelleri:

Harika oyuncu ve çalışma koltukları üreten DXRacer modelleri orta fiyatlı oyuncu koltukları kategorisine daha çok yakındır. Yabancı bir marka olan DXRacer, Türkiye’deki satış temsilcileri aracılığıyla satın alınabilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir