Kapat
Genel Kategori 564 0

Siri’ye Alternatif Olarak Kullanabileceğiniz Android Asistan Uygulamaları

Tahmini okuma süresi: 1 dakika

Bu yazımızda Apple’ın sesli asistanı olan Siri’ye alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi Android asistan uygulamalarını bir araya topladık. Tüm uygulamaları linklerden indirebilirsiniz.

  • Sesli Asistan CEYD-A

Sesli asistan olan CEYD-A uygulamasını biz 1 hafta boyunca kullandık. Bâzı eksikleri var fakat çokta önemli eksikler değil. Ücretsiz sürümünü kullandıktan sonra paralı sürümü de satın alabilirsiniz. (CEYD-A uygulamasının İngilizce versiyonu da var. Dilerseniz kullanabilirsiniz.)

CEYD-A Android İndirmek İçin Tıkla

  • AsistanB

AsistanB uygulaması çok popüler bir sesli asistan uygulamasıdır. Birçok sesli asistandan daha güzel çalışmaktadır. Bu uygulamanın reklamsız paketini veya tam sürümünü isterseniz uygulamaya para ödemeniz gerekmektedir.

AsistanB Android İndirmek İçin Tıkla

  • Turkcell Cell-in

Turkcell’in kendi yaptığı uygulama Cell-in ilgi görmediğinden dolayı markette şu anda kaldırılmıştır. Bizim kullandığımız zamanda güzel iş çıkarıyordu.

Turkcell Cell-in Android İndirmek İçin Tıkla

 

{Arda Çınar KAYA}

Hayatım yazılım üzerine. Oyun oynamayı pek sevmem. Bu yüzden bilgisayar oyunlarıyla ilgili haber yazmayı da sevmem. Güncel teknolojiye de ilgim var. Hobilerim TV ve Netflix izlemek. VidTekno'da editörlük yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir