Kapat
Genel Kategori 1.330 0

Dünyaca Ünlü Ses Sistemleri Markası Audioengine Resmi Olarak Türkiye’de!

Tahmini okuma süresi: 2 dakika

Müşterilerine sunduğu el yapımı kompakt hoparlörler ve diğer ürünleri ile seviyesinin çok üzerinde ses deneyimi yaşatan Audioengine, Bircom ile birlikte artık Türkiye’de.

Dünyaca ünlü bir ses sistemleri markası olan Audioengine, sahip olduğu geniş ürün portföyündeki hoparlörler, amfiler, adaptörler ve aksesuarlar ile müşterilerine aradıkları en üst kalite müzik keyfini doyasıya yaşatıyor.

‘Not plastic, real speaker’ (Plastik değil, gerçek hoparlör) sloganı ile satışa sunulan Audioengine hoparlörler, benzer hoparlörlerden farklı olarak ipek tweeter’ı, kevlar woofer’ı ve ahşap iskeleti ile kusursuz bir tasarıma sahip.

Müşterilerine aptX ve aptX HD desteği sunan Audioengine, diğer markaların aksine C, D, E ve F sınıfı amplifikatör değil A ve B sınıfı amplifikatör kullanarak kalitesini açık bir şekilde gösteriyor. Üstelik kablolu ve kablosuz Audioengine hoparlörlerin tamamı el yapımı.

Old school tarzı Audioengine hoparlörler, bir masaüstünde ya da rafta konumlandırılabilecek kadar küçük olmalarına karşın sundukları 1. sınıf ses kalitesi ile analog hoparlör deneyiminden taviz vermiyorlar. Hoparlörler, elbette tüm müzik uygulamaları ile uyumlu.

Bircom distribütörlüğünde Türkiye’ye gelen Audioengine hoparlörlere Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından ulaşabilirsiniz. Audioengine’in Türkiye’de satılan modelleri B2, HD3, HD6, A5+, A2+, P4 ve HDP6 olacak.

Kaynak:

https://pchocasi.com.tr/dunyaca-unlu-ses-markasi-audioengine-turkiyede/

http://www.webtekno.com/audioengine-resmi-olarak-turkiye-de-h46220.html

{Arda Çınar KAYA}

Hayatım yazılım üzerine. Oyun oynamayı pek sevmem. Bu yüzden bilgisayar oyunlarıyla ilgili haber yazmayı da sevmem. Güncel teknolojiye de ilgim var. Hobilerim TV ve Netflix izlemek. VidTekno'da editörlük yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir