VidTekno-Logo-1.png

Telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol edin!

Telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol edin!

Bilgisayarınızla bir işiniz var fakat bilgisayarınıza ulaşamayacak yerdeyseniz telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz.

Tek bir uygulama ile!

Telefonunuzdan bilgisayarınızı tek bir uygulama ile kontrol etmek mümkün. Öncelikle uygulama marketinden Teamviewer adlı uygulamayı indirin. Aynı uygulamayı bilgisayarınıza da indirmeyi unutmayın. Bilgisayarınız tarafından verilen ID adresi ve şifrenizi telefondaki uygulamanıza girin. Bilgisayarınız açık kaldığı sürece telefonunuz üzerinden bilgisayarınızı artık kontrol edebilirsiniz. Ayrıca aynı uygulamayı bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara bağlanmak için de kullanabilirsiniz.

guest

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Davut Yavuz
Davut Yavuz
2 yıl önce

Bir de, flagship denilen, her bir telefon markasının üst düzey modellerinin içine gömülü, “desktop modu” (gizli linux pc yazılımı) hakkında yazı bekliyorum.
Malum, yeni nesil telefonlarda, en az 3-4gb ram, 64gb hafıza artık normalleşti. Bu donanım, rahatlıkla bir masaüstü bilgisayar kasaları ile kafa tutabilir.
Üstelik, usb c, bağlantı portu, hem görüntü hem data transferi anlamında çok kabiliyetli..
Yani, telefonunuzu ara bir aparata takıyorsunuz ve harici bir monitör bağlıyorsunuz . telefonun içinde hazır olan gizli yazılım aktif olup, sizin için, bir pc görevi görüyor.
Buna dair, Samsung ve Huawei nin uygulamaları mevcut mesela.

Arda K.
Arda K.
2 yıl önce
Yanıtlanan:  Davut Yavuz

Merhaba,
Notumu alıyorum. En kısa sürede bu şekilde bir yazı yayınlanacaktır.
Bizi takipte kalın…
Saygılarımla…

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin