Kapat
Teknoloji 175 2

Ucuza Hosting İçin Hostinger

Tahmini okuma süresi: 1 dakika

Ücretsiz Hosting

Biz bu yazıyı Hostinger sponsorluğunda çekiyoruz. Eğer bir web sitesi kuracaksanız Hostinger’i önerebilirim. Hostinger’e aşağıdaki linkten kaydolabilirsiniz.

VidTekno İle Hostinger’e Kaydol

Hosting ve domain’e hiç para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz!!!

0.00TL’ye Hosting ve Bedava Alt Alan Adlarından Yararlanabilirsiniz. Bunun için yukarıda bizim verdiğimiz kaydol tuşuna tıklayın veya yazının sonundaki reklama tıklayın.

Daha sonra kaydolun. WordPress dahil birçok site yazılımına CloudPanel sayesinde ulaşabilirsiniz. Daha profesyonel bir iş yapmak için ücretli hosting alabilir veya .com .net .org gibi birçok ünlü alan adına çok ucuza ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

{Arda Çınar KAYA}

Hayatım yazılım üzerine. Oyun oynamayı pek sevmem. Bu yüzden bilgisayar oyunlarıyla ilgili haber yazmayı da sevmem. Güncel teknolojiye de ilgim var. Hobilerim TV ve Netflix izlemek. VidTekno'da editörlük yapıyorum

“Ucuza Hosting İçin Hostinger” üzerine 2 yorum

  1. Selma Katırcı dedi ki:

    Yazı için çok teşekkürler. Hostinger gerçekten de çok ucuzmuş. https://www.youtube.com/watch?v=XCJJeaqg4Wc adresindeki videoyu izleyip ücretsiz site kurdum önerinizle de alan adı aldım.

    1. vidtekno dedi ki:

      Yazımız sponsorlu bir yazıydı. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize? Sitenizin linkini öğrenebilir miyiz? Çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir