Kapat
Teknoloji 509 0

Bu dönemde telefon almayın!

Tahmini okuma süresi: 1 dakika

Telefonlar artık hayatımızın bir parçası olmayı başarmış durumda. Her yüz akıllı telefon kullanıcısın doksan beşinin telefonu onlara organ olmuş durumda.

Standart telefon kullanımı dünya genelinde 3 yıl olarak sınırlandırılmışken markalar her sene yeni akıllı telefon çıkarıyor. Biz de her yıl telefonumuzu değiştiriyoruz. Maksat yeni telefonum olsun, ortamlarda havam olsun 🙂 .

Peki neden bu dönemde telefon almayalım?

Dolar fırladı gidiyor. Elektronik cihazların da dolar yükseldikçe fiyatı artıyor. Bu yüzden bu dönemde telefon almamanızı öneririm. Reklamlarda kurdan etkilenmeyen fiyatlar sloganıyla çıkan markalara da rastladım. Genellikle ATeknoloji Marketi ile BTeknoloji Marketi’nin fiyatları yaklaşık olarak aynı oluyor. Bu sebeple de sloganı yalanlamış oluyoruz. Doların düşmesini beklerseniz telefon alırken daha karlı çıkarsınız.

{Arda Çınar KAYA}

Hayatım yazılım üzerine. Oyun oynamayı pek sevmem. Bu yüzden bilgisayar oyunlarıyla ilgili haber yazmayı da sevmem. Güncel teknolojiye de ilgim var. Hobilerim TV ve Netflix izlemek. VidTekno'da editörlük yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir