Samsung Galaxy S10 alana YouTube Premium ücretsiz!

Spotify ve Samsung’un iş birliğinin sonucunda yeni Galaxy S10 ailesinde Spotify uygulamasını barındırmasının arıdından Google’dan da hamle gecikmedi. YouTube Premium, Samsung Galaxy S10 sahiplerine dört aylık ücretsiz sunulacak!

Google’dan Galaxy S10 alana YouTube Premium hamlesi!

Spotify ve Samsung iş birliği sonucunda Samsung’un yeni cihazlarında Spotify uygulamasının yüklü bir şekilde sunulacak. Bununla birlikte 6 aylık Spotify Premium ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak.

Bu durumun ardından Google’dan da beklenmedik bir hamle geldi. Samsung ile anlaşma sağlayarak YouTube Premium’u Galaxy S10 ailesi kullanıcılarına 4 aylık ücretsiz olarak sunacak.

Samsung Galaxy S10 alana YouTube Premium ücretsiz! - ShiftDelete.Net1 (1)Reklamsız videolar, arka planda oynatımçevrimdışı indirmeler ve birçok özellik sunan YouTube Premium 4 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Ayrıca, Spotify’a karşı açıkça rekabet içine giren müzik hizmeti YouTube Müzikplatformuna erişimi de YouTube Premium içerisinde barındırıyor.

Google ayrıca, YouTube videolarının ve platformun orijinal içeriklerinin Galaxy S10‘da diğer cihazlara göre daha kaliteli görüneceğini belirtti. Bunun nedeni, dünyanın ilk HDR10 Plus sertifikalı Dynamic AMOLED ekranına sahip olan cihazlar olması.

Samsung Galaxy S10 alana YouTube Premium ücretsiz! - ShiftDelete.Net1 (2)Ülkemizde Premium özelliği henüz kullanıma açılmamış olsa da yakın zamanda YouTube’un ülkemiz için de yakın zamanda özelliği sunması bekleniyor. Deneme süresi sona erdiğinde, otomatik 11.99 dolar olarak standart abonelik ücreti alınacak.

Önemli detay ise deneme süresi dolmadan abonelik iptal edilemeyecek. Bu teklif 31 Mart 2020’ye kadar geçerli olarak S10 ailesi, Galaxy Fold ve Galaxy Tab S5e bu tekliften yararlayanabilecek cihazlar arasında yer alıyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s10-alana-youtube-premium-ucretsiz Yazar: Mustafa Büyükçağlayan

[vicomi_feelbacks]

İlgili Haber  Samsung Galaxy S10 ikincil ekranla gelebilir!

Samsung Galaxy S10 alana YouTube Premium ücretsiz!” için 1 yorum yazılmış

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir