Samsung Galaxy A51 kamera detayları ortaya çıktı

 Samsung Galaxy A51 kamera detayları ortaya çıktı

Samsung’un en çok ilgi gören akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy A serisi, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şimdi de uzun zamandır dedikoduları dolaşan Galaxy A51 akıllı telefon modeline ait yeni detaylar ortaya çıktı. Bu detaylar Galaxy A51 kamera özellikleri hakkında bazı ipuçları veriyor.

Galaxy A51 kamera özellikleri nasıl olacak?

Galaxy A51’in birçok özelliği zaten ortaya çıkmıştı. Şimdi de Galaxy A51‘e ait olduğu iddia edilen bazı parçaların fotoğrafları sızdırıldı. Bu parçalar, telefonun 4’lü arka kamera kurulumu ile geleceğini gösteriyor. Galaxy M30s modelindeki gibi L şeklinde arka kamera kurulumuna sahip olacak telefonun 4’lü arka kamera kurulumundan bir tanesinin 48 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

galaxy a51 kamera

Ortaya çıkan diğer bilgilere baktığımızda ise telefonun ultra geniş açılı kameraya, telefoto kameraya ve derinlik algılayıcı kameraya sahip olduğu görülüyor. Her biri 12 Megapiksel çözünürlüğünde olan ultra geniş açılı kamera ve telefoto kameranın yanı sıra 5 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik algılayıcı kamera da detaylar arasında yer alıyor.

samsung galaxy a51 kamera

Bu sızıntı, aynı zamanda Galaxy A51’in 3.5mm’lik kulaklık girişi ve USB Type-C girişine ev sahipliği yaptığını gösteriyor.

Telefon hakkında daha önceden birçok özelliğin de ortaya çıktığını söylemiştik. Bu detaylar arasında telefonun Exynos 9611 işlemcisinden güç alması ve 4 GB RAM‘e ev sahipliği etmesi yer alıyor. 6.5 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen telefonun ekranında damla çentikte 32 Megapiksel kameraya yer verilecek.

Kaynak:https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-a51-kamera-detaylari-ortaya-cikti Yazar: Mert Can Orhan

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın