Recep İvedik 6 fragmanı yayınlandı!

 Recep İvedik 6 fragmanı yayınlandı!

Recep İvedik 6 fragmanı meraklı bekleyişin ardından nihayet yayınlandı. Şahan Gökbakar’ın sevilen karakteri Recep İvedik’in yeni maceralarını izleyeceğimiz 6. film çok yakında vizyona girecek. Bakalım Recep İvedik 6 fragmanı nasıl?

İşte Recep İvedik 6 fragmanı!

Şahan Gökbakar’ın sevilen karakteri Recep İvedik yeniden beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. İlk olarak 2008 yılında sinema salonlarıyla buluşan Recep İvedik, bugüne kadar 20 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

Bir süredir gündemde olan yeni film ise, ülkemizdeki yayıncılar ve yapımcılar arasında gerginlik sonrasında ertelenmişti. Şubat 2019’da vizyona girmesi beklenen filmin, kanunun düzenlenmesiyle birlikte 8 Kasım tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu.

Vizyon tarihi yaklaşan filmin ilk fragmanı da nihayet yayınlandı. Konya diye çıktığı yolda Kenya’ya giden Recep İvedik’in vahşi hayvanlarla mücadelesini seyredeceğiz.

Çekimleri Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleştirilen filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan yer alırken yönetmelik koltuğunda ise Togan Gökbakar oturacak.

Kaynak: https://shiftdelete.net/recep-ivedik-6-fragmani-yayinlandi Yazar: Bekir Can Yumrutepe

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın