Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, yeni telefonu X7 Max 5G‘yi tanıttı! Telefonun lansmanı canlı yayın üzerinden gerçekleşirken telefonun yanında 4K akıllı televizyon modeli de duyuruldu.

Hızlı internet teknolojisi 5G’ye yönelik ürünler tanıtan teknoloji markalarından Realme, X7 Max modelinde 5G özelliğini bulunduracağını duyurdu.

İşte Realme X7 Max 5G’nin özellikleri!

179 gram ağırlığındaki Realme X7 Max 5G, 6.43 inç Süper AMOLED ekran ile birlikte karşımıza çıkıyor. MediaTek’in MT6893 chipsetini içinde barındıran bu yeni telefonda 64 MP ana kamera (f/1.8 diyafram açıklığı), 8 MP ultra geniş açı kamerası (f/2.3 diyafram açıklığı) ve 2 MP makro kamera (f/2.4 diyafram açıklığı) olmak üzere üç kamera yer alıyor. Ayrıca 4K 60 FPS videolar da kaydetmek mümkün. Ön kameraya gelecek olursak, 16 MP (f/2.5 diyafram açıklığı) ön kamera bu yeni telefonda yer alıyor.

Eğer Realme X7 Max 5G’yi kablolu kulaklığınızla kullanmak istiyorsanız 3.5 mm boyutundaki jak girişini kullanarak sesleri kulaklığınıza aktarabilirsiniz.

8 GB seçeneği ile satışa sunulacak X7 Max’in depolama alanın 128 GB olacağı söyleniyor. Ek olarak telefonun batarya kapasitesinin de 4500 mAH olarak raflardaki yerini alacağını belirtelim.

Telefonun planlanan satış fiyatı 3150 TL civarında iken ülkemizde satılırsa vergilerin de eklenerek fiyatın artabileceğini söyleyelim.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=ZmJcQQN0Hgg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir