VidTekno-Logo-1.png

PlayStation 3 ve Xbox 360 için GTA 5, L.A. Noire ve Max Payne 3 oyunlarının online desteği sonlanacak!

PlayStation 3 ve Xbox 360 için GTA 5, L.A. Noire ve Max Payne 3 oyunlarının online desteği sonlanacak!

GTA 5 gibi popüler oyunların yapımcısı Rockstar Games veya diğer adı Rockstar NYC olan ünlü oyun şirketi PlayStation 3 ve Xbox 360’da GTA V, L.A. Noire ve Max Payne 3 oyunlarının online desteklerinin kesileceği tarihi açıkladı.

Grand Thef Auto Online’ın Xbox One, PC ve PlayStation 4 sürümlerinde güncelleme desteği devam ederken yakında PlayStation 3 ve Xbox 360’da bu güncelleme desteğinin sonlanacağı belirtildi.

16 Aralık 2021’de PlayStation 3 için GTA Online desteği kaldırılacak!

Rockstar Games, bu destek sonlanmasının yalnızca çevrimiçi sürümler için olduğunu, oyunların hikaye modunu etkilemeyeceğinin altını çizdi.

Max Payne 3‘te desteğin kesilmesinin ardından web sitesi istatistiklerinin takibi, online çok oyunculu oynama ve lider tablolarının kaldırılacağı; L.A. Noire için web sitesi istatistiklerinin takibi işleminin kaldırılacağı; GTA V’de ise online özelliklerinin PS3 ve Xbox 360 için sonlanacağı hakkındaki açıklamalar yayınlanan makalede belirtiliyor.

Kaynak: 
https://www.rockstargames.com/newswire/article/51989315o2aa3a/gta-online-for-playstation-3-and-xbox-360-will-shut-down-on-december-1

guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin