OS 13.2.2 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü

 OS 13.2.2 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü

Son dönemde güncellemeler konusunda oldukça hızlı hareket eden Apple, iOS 13.2.2 sürümünü yayınladı. Bunun detaylarına geçmeden önce, “henüz iOS 13.2.1 yayınlanmadı?” sorunuza doğrudan cevap vermek isteriz.

Apple bu sürümü geçen hafta sadece HomePod için yayınladı. HomePod 13.2 sonrasında bazı kullanıcıların ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalması nedeniyle HomePod 13.2.1 sürümü yayınlandı. Yani, bu sürüm iPhone için pas geçildi.

iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı

iOS 13.2.2’ye dönecek olursak: arka planda çalışan uygulamalarda ve birden fazla uygulama çalıştırıldığında yaşanan sorunun giderilmesi herkesi sevindirdi. Zira, iOS 13.2’yi yükleyen kullanıcılar ciddi bir RAM sorunu ile karşı karşıya kaldı.

iOS 13.2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler - ShiftDelete.Net

RAM yönetimindeki hata nedeniyle arka planda birden fazla uygulama çalıştırıldığında kapanıyordu. Buna ek olarak bir telefon görüşmesi sonrasında iPhone’daki sinyalin geçici olarak kesilmesine neden olan sorun giderildi.

Bazı aksesuarlarda şarj işleminin kesintiye uğramasına neden olan sorunda bu güncelleme ile ortadan kaldırıldı. Sunulan yenilikler tam olarak şu şekilde;

iOS 13.2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler - ShiftDelete.Net

Bunun yanı sıra Apple’ın iOS 13.3 için çalışmalara başladığını hatırlatmak isteriz. iOS 13.2.2 güncellemesini yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip etmeniz yeterli.

Kaynak:https://shiftdelete.net/ios-13-2-2-guncellemesi-cikti Yazar:Mehmet Ali Ertunç

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın