VidTekno-Logo-1.png

Netflix izlerken İngilizce öğreten eklenti!

Netflix izlerken İngilizce öğreten eklenti!

Hemen hemen herkesin Netflix hesabı olduğunu düşünüyorum. Birçoğumuz ise Netflix izlerken İngilizce öğrenmeye çalışıyoruz. Bunun daha kolay bir yolu var.

Chrome eklentisi

Language Learning with Netflix eklentisini bilgisayarınıza kurarak Netflix izlerken görseldeki gibi altyazıların hem Türkçe’sini hem de İngilizce’sini görüntüleyebilirsiniz. Bunun için Netflix izleme seçenekleri kısmında dizinin veya filmin altyazı seçeneğinin İngilizce olması gerekir. Gerçek bir öğrenme için diziyi veya filmi de dublajsız yani orijinal dilinde izlemelisiniz. Bu yöntemle Netflix izlerken İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğer “Otomatik Durdurma” seçeneğini seçerseniz her altyazı sonunda içerik durur ve altyazıyı daha rahat görüntüleyebilirsiniz. Aylık 5 avro gibi bir ücret ödemek isterseniz Pro modu sahibi olabilirsiniz. Pro modu ile daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Başlangıç için ücretsiz seçenek etkili olacaktır. Eklentiye ulaşmak için tıklayın.

guest

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ada
ada
2 yıl önce

merhaba pro modu nasıl iptal edilebilcegini de ögrenebilir miyim

Arda K.
Arda K.
2 yıl önce
Yanıtlanan:  ada

Merhaba Ada hanım,
Detaylı bilgi almak için eklenti sağlayıcısına ulaşabilirsiniz. İyi hafta sonları dilerim.

furkan
furkan
1 yıl önce
Yanıtlanan:  ada

nasıl iptal ettiniz pro modunu suan ücretsiz deneme sürümünde

Arda K.
Arda K.
1 yıl önce
Yanıtlanan:  furkan

Merhaba,
İncelediğim kadarıyla net olmamakla birlikte bu işlem eklentinin resmi internet sitesi üzerinden yönetilebiliyor. Sağlıklı günler dilerim.

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin