Netflix izlerken İngilizce öğreten eklenti!

 Netflix izlerken İngilizce öğreten eklenti!

Hemen hemen herkesin Netflix hesabı olduğunu düşünüyorum. Birçoğumuz ise Netflix izlerken İngilizce öğrenmeye çalışıyoruz. Bunun daha kolay bir yolu var.

Chrome eklentisi

Language Learning with Netflix eklentisini bilgisayarınıza kurarak Netflix izlerken görseldeki gibi altyazıların hem Türkçe’sini hem de İngilizce’sini görüntüleyebilirsiniz. Bunun için Netflix izleme seçenekleri kısmında dizinin veya filmin altyazı seçeneğinin İngilizce olması gerekir. Gerçek bir öğrenme için diziyi veya filmi de dublajsız yani orijinal dilinde izlemelisiniz. Bu yöntemle Netflix izlerken İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğer “Otomatik Durdurma” seçeneğini seçerseniz her altyazı sonunda içerik durur ve altyazıyı daha rahat görüntüleyebilirsiniz. Aylık 5 avro gibi bir ücret ödemek isterseniz Pro modu sahibi olabilirsiniz. Pro modu ile daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Başlangıç için ücretsiz seçenek etkili olacaktır. Eklentiye ulaşmak için tıklayın.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
4
 • ada
  ada
  ziyaretci
  9 ay önce

  merhaba pro modu nasıl iptal edilebilcegini de ögrenebilir miyim

  Cevapla
  10
  • furkan
   furkan
   ziyaretci
   5 ay önce

   nasıl iptal ettiniz pro modunu suan ücretsiz deneme sürümünde

   Cevapla
   5
   • Arda K.
    Arda K.
    Çaylak Üye
    5 ay önce

    Merhaba,
    İncelediğim kadarıyla net olmamakla birlikte bu işlem eklentinin resmi internet sitesi üzerinden yönetilebiliyor. Sağlıklı günler dilerim.

    Cevapla
    5
  • Arda K.
   Arda K.
   Çaylak Üye
   9 ay önce

   Merhaba Ada hanım,
   Detaylı bilgi almak için eklenti sağlayıcısına ulaşabilirsiniz. İyi hafta sonları dilerim.

   Cevapla
   8