Netflix Bear Grylls ile yeni interaktif dizisini duyurdu!

Netflix‘in Black Mirror: Bandersnatch sonrası yayınlayacağı yeni interaktif yapım belli oldu. Kullanıcıların interaktif olarak olayın seyrine müdahale edebileceği  yeni dizinin ismi You vs. Wild. Baş rolünde ise Discovery Channel’daki Man vs. Wild belgeselinden bilinen Bear Grylls olacak.

Artıway

Netflix daha önce yayınladığı ve beğeni kazanan Bandersnatch adlı interaktif yapımından sonra bu yolda hızla ilerlemeye devam ediyor. Şirket, Los Angeles’da yapılan bir basın etkinliğinde Bandersnatch’in ardından yetişkinlere özel olarak hazırlanan ikinci interaktif yapımı olan You vs. Wild‘ı duyurdu.

Netflix Bear Grylls ile yeni interaktif dizisini duyurdu!

Bear Grylls’li yeni dizi 8 bölümden oluşuyor

İnteraktif bir macera dizisi olarak karşımıza çıkan You vs. Wild, toplamda 8 bölümden oluşuyor. Dizi 10 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak. Aynı Bandersnatch’de olduğu gibi You vs. Wild dizisinde de kararlar interaktif olarak seyirciler tarafından alınacak. Alınan kararlara göre Bear Grylls’in başarılı olup olmaması tamamen seyircilerin elinde olacak.

Netflix Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Cindy Holland‘a izleyicilerin Grylls’i öldürecek seçimler yapıp yapamayacakları soruldu. Holland ise bu dizinin, önceki dizi Bandersnatch kadar karanlık olması beklenmediğini söyledi. Ayrıca Netflix Ürün Başkan Yardımcısı Todd Yellin, yaptığı açıklamada şirketin böyle interaktif yapımlarını artıracağının müjdesini verdi.

Kaynak: https://shiftdelete.net/netflix-yeni-interaktif-dizisini-duyurdu Yazar: Ömer Faruk Paköz

[vicomi_feelbacks]

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir